HONG KONG&VİETNAM&SİNGAPUR NCL JADE İLE


29.01.2020
9 Gece 10 Gün

7.900 ₺Bu fırsat kaçtı ...29.01.2020 - 07.02.2020
9 Gece - 10 Gün
İç Kabin İÇ KABİN
7900 ₺
SEÇ
29.01.2020 - 07.02.2020
9 Gece - 10 Gün
Dış Kabin DIŞ KABİN
8900 ₺
SEÇ
29.01.2020 - 07.02.2020
9 Gece - 10 Gün
Balkonlu Kabin BALKONLU KABİN
10900 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 7.900 ₺
İlave Yatak 7.500 ₺
Tek Kişi 12.800 ₺
0 - 2 Yaş 3.000 ₺
3 - 17 Yaş 6.900 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  * Qatar Hava Yolları ile İstanbul-Hong kong-Singapur-İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

  * Norwegian Jade gemisinde tam pansiyon konaklama;

  * Havaalanı ve Liman vergileri;3000 TL

  *Panaromik Hong Kong şehir turu

  * Alan-liman-alan transferleri;

  *1 Gece Singapur oda kahvaltı otel konaklaması

  * Türkçe rehberlik hizmeti (Minimum 20 Kişi katılması durumunda)

  * Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları,

  * Gemideki her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.

  * Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği

  * Zorunlu seyahat sigortası (mesleki sorumluluk sigortasıdır)

  * Vietnam vizesi
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  *Kişisel harcamalar (doktor, internet, telefon, kuru temizleme vs)

  * Gemide alınacak tüm Alkolsüz ve alkollü içecekler

  * Gemi personel servis ücreti ( Gemide ödenir . Günlük 10 Euro )

  * Rehberiniz veya gemi tarafından düzenlenen ekstra kara turları

  * Fiyatlara dahil olarak belirtilen servislerin dışında kalan her türlü servis, harcama ve hizmetler (kurutemizleme, doktor, telefon, internet, vs)

  * Yurtdışı çıkış fonu (50tl)

  * Seyahat Sağlık Sigortası

  *Ankara ve İzmir iç hat bağlantı ücreti 120 € (Diğer şehirler için satış temsilcinizden bilgi alabilirsiniz )
Otel Detayları
Uçuş Detayları
QR - 242 SABIHA GOKCEN - DOHA
20:15 - 00:20
QR - 818 DOHA - HONG KONG INTL
02:00 - 14:30
QR - 943 CHANGI - DOHA
10:55 - 14:25
QR - 237 DOHA - SABIHA GOKCEN
18:15 - 22:45
TUR PROGRAMI

29.01.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İSTANBUL-DOHA-HONG KONG
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile ...
2. Gün
HONG KONG( Gemiye biniş) Gemi ayrılış 18.00
Hong Kong havalimanına varışımızın ardından havalimanından ayrılarak Hong Kong limanında bekleyen ge...
3. Gün
DENİZDE SEYİR
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından fa...
4. Gün
HANOI (HA LONG BAY)/VİETNAM Gemi varış 06.00- Gemi ayrılış 17.00
Dünyanın 7 Doğal Harikası’ndan biri: Halong Bay.Farklı hikâyelerin anlatıldığı, destanların yazıldığ...
5. Gün
HUE/DA NANG (CHAN MAY)/VİETNAM-UZAKDOGU NUN MİAMİSİ Gemi varış 09.00- Gemi ayrılış 17.00
Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düz...
6. Gün
NHA TRANG/VİETNAM Gemi varış 09.00- Gemi ayrılış 17.00
Vietnamın en ünlü sahil beldesi olan Hha Trang, yemyeşil doğası, benzersiz güzellikteki denizi ,insa...
7. Gün
SAYGON-PHU MY (HO CHI MINH CITY)/VIETNAM Gemi varış 07.00- Gemi ayrılış 18.00
Gemimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz için düzenleyeceğimiz Chu C...
8. Gün
DENİZDE SEYİR
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından fa...
9. Gün
SINGAPUR(OTEL KONAKLAMASI) Gemi varış 07.00
Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kuzeyde Malezyanın...
10. Gün
SİNGAPUR-İSTANBUL
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından İstanbul uçuşumuz için havalimanına gidiyoruz. Havalimanı...
EKSTRA TURLAR
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.
UYARILAR VE NOTLAR
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

29.01.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İSTANBUL-DOHA-HONG KONG
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tura Turizm kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile buluşma.Check-in işlemlerimizin ardından Qatar Havayolları ile kısa beklemeli Doha aktarmalı Hong Kong a varıyoruz. Varışımızın ardından dünyanın en hareketli en canlı kenti olan Hong Kongu keşfetmek için turumuz başlıyor.Hong Kong aynı İstanbul gibi 2 yakadan oluşur ve ortasından boğaz geçer.Boğazın diğer yanı Kowloon limanından gemimize biniyoruz. Ve harika Vietnam maceramız başlıyor.Gemimiz limandan 18.00 de ayrılcaktır.
2. Gün
HONG KONG( Gemiye biniş) Gemi ayrılış 18.00
Hong Kong havalimanına varışımızın ardından havalimanından ayrılarak Hong Kong limanında bekleyen gemimiz için limana transfer oluyoruz.Gemiye biniş işlemlerimiz ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman alıyoruz. Gemimiz limandan 18.00 de ayrılacaktır.
3. Gün
DENİZDE SEYİR
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler.Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilir veya gün boyu açık olan casinoda şansınızı deneyebilirsiniz.
4. Gün
HANOI (HA LONG BAY)/VİETNAM Gemi varış 06.00- Gemi ayrılış 17.00
Dünyanın 7 Doğal Harikası’ndan biri: Halong Bay.Farklı hikâyelerin anlatıldığı, destanların yazıldığı, direnişin sembolü olan olağanüstü başka bir diyardayız bu sefer. Efsane kelimesinin anlam bulduğu ‘Dünyanın 7 Doğal Harikası’ndan biri olan Halong Bay… Kimdir bu destanı yazanlar? Tabii ki Vietnamlılar. Ufacık tefecik, okuma yazma oranı düşük bir millet nasıl olur da böyle bir destan yazabilir? Bugün gezeceğimiz Hanoi sadece Vietnam için değil dünyamız için önemli ,hani hep denir yamutlaka ölmeden önce görüşmelidiye ,işte o görülmeli yerlerden biri Halong Körfezi ve ya dünya dilinde ostak ismi ise Halon Bay . 350 Milyon yılda oluştuğu tahmin edilen ve sayısı farklı kaynaklarda farklı sayıda ifade edilen ,kısaca binlerce diyebileceğimiz ,kayalıklar veya adacıklardan oluşmuş bir coğrafya hariyasından sesleniyoruz.Bölge 1994 yılında UNESO Dünya Mirası Listesi ne girmiş.Hanoi şehrine geldiyseniz mutlaka görmelisiniz. Efsaneye göre meşhur ejderha burada gökten inmiş ve kuyruk darbeleriyle dağları yararak bu harika manzarayı oluşturmuştur.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Halong Körfezi turuna katılabilirler.Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz.(Halong Körfezi turu kişi başı 50 € )
5. Gün
HUE/DA NANG (CHAN MAY)/VİETNAM-UZAKDOGU NUN MİAMİSİ Gemi varış 09.00- Gemi ayrılış 17.00
Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği turlara katılabilirler. Chan May limanı Da Nang a 44km. & Hue şehrine 69km. mesafededir. Perfume Nehri`nin kuzey kısmında bulunan Hue, Vietnam`ın en önemli tarihi, kültürel ve dini merkezlerinden biridir. Nguyen Hükümdarlığı zamanında Vietnam`ın merkezi olan bu şehir tapınakları, sarayları, mezarları ve pagodaları ile eski tarihini hala yaşamaktadır. Burda sarayları, müzeleri, galerileri, tapınakları gezebilir imparator için özle olarak hazırlanmış tariflerin tadına bakabilir, Le Loi Caddesi`ndeki pazarlara uğrayabilirsiniz.(Hue Da Nang 30 € Kişi başı )
6. Gün
NHA TRANG/VİETNAM Gemi varış 09.00- Gemi ayrılış 17.00
Vietnamın en ünlü sahil beldesi olan Hha Trang, yemyeşil doğası, benzersiz güzellikteki denizi ,insanı kendisine hayran bırakan su altı yaşantısı ve canlı atmosferiyle ilgi çeker. Enerji dozu yüksek belde tropik adalarla çevrili olup, yukarıdan bakıldığında bir inci gibi bir kolye ucuna benzetilmektedir. Park ve heykellerle dolu bahçeler ile kesişen yolları bütünleştiren kent yapısı beyaz kumdan oluşan kumsal kıyıları ile ziyaretçilerine doyumsuz bir huzur hissi verir. Nha Trang ın iç bölgeleri Vietnamın geri kalanına göre daha kozmopolit denebilecek yaşantıya sahiptir.Açık pazarları, sokak satıcıları hem yerel hem de evrensel tüm her şeyi buralarda bulmak mümkün. İpek, çay, kahve ve takı stoğunuzu burada yenilemenizi öneririz.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin organize edeceği Nha Trang turuna katılabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz. (Nha Trang turu 30 € kişi başı)
7. Gün
SAYGON-PHU MY (HO CHI MINH CITY)/VIETNAM Gemi varış 07.00- Gemi ayrılış 18.00
Gemimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz için düzenleyeceğimiz Chu Chi Tünelleri turumuza başlıyoruz. Vietnam Savaşı esnasında tam 17.000 kişinin yer altına inmesine olanak sağlayan tam bir mühendislik harikası olarak tarif edebileceğimiz Cu Chi Tünelleri, Chu Chi, Ho Chi Minhe 70 km mesafede, savaşta kullanılan yeraltı tünelleri ile ünlü bir kasabadır. Kuzey Vietnamdan Güney Vietnama gizlice silah ve asker taşınmasında kullanılan Ho Chi Minh patikasının bittiği yer Chu Chi kasabasıdır. Savaş sırasında Chu Chiyi savunmak ve bölgede her zaman adam bulundurmak için çok ilginç bir yönteme, yer altında yaşamak gibi bir yönteme başvurmuşlardır. 1960ların başında Chu Chide küçük tüneller açılmaya başlanmıştır. 1965te tünellerin toplam uzunluğu 250 kmye çıkmış ve içlerine onlarca mutfak, yatakhane ve hastane yapılmıştır. Tünellerin, labirent gibi yer altında dolanarak Kamboçya sınırına kadar dayandığı söylenmektedir. Tünellerin yapımına 1948 senesinde başlanmış ve 20 sene boyunca devam etmiştir. Tüneller, ilk yapıldığı yıllarda Fransızlara karşı savunma amaçlı bir görev üstlenmişken, daha sonraki yıllarda Amerika ve Vietnam arasındaki savaş süresince çok önemli işlevler görmüştür. Öğleden sonra Ho Chi Minh’e dönerek şehrin en önemli simgelerinden birisi olan ve Fransız Koloni Dönemi’ne ait Eski Postane, Paris’teki orjinalinin minyatür bir kopyası olan göz alıcı Notre Dame Katedrali, Amerikan egemenliği altında iken Güney Vietnam’ın karargâhı olarak kullanılan Yeniden Birleşme Sarayı ve Ben Than Pazarı duraklarımız arasında yer alıyor. Yeniden Birleşme Sarayı, Güney Vietnam ın eski başkanlık sarayı olup, Kuzey Vietnamlılar güneyi ele geçirip özgürleştirince, sarayı olduğu gibi bırakıp müze haline getirmişlerdir. 1975 senesinde sarayın kapılarını kırıp içeri giren tank giriş kapısının yanında yer almaktadır.Turumuzun bitiminde gemimize transfer oluyoruz.Geceleme gemimizde.(Tüneller 80 € kişi başı - Şehir Turu 30 € kişi başı )
8. Gün
DENİZDE SEYİR
Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilir veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler.Bugün gemideki tüm mağazalar açık olduğu için alışveriş yapabilir veya gün boyu açık olan casinoda şansınızı deneyebilirsiniz.
9. Gün
SINGAPUR(OTEL KONAKLAMASI) Gemi varış 07.00
Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kuzeyde Malezyanın Johor eyaleti,Güneyde Endonezyanın Riau Adaları ile çevrili Singapur Cumhuriyeti,dünyada az sayıdan bulunan şehir devletlerinden biridir. Küçük ada olmasına rağmen yükselen gökdelenleriyle dikkat çekmekteir.Aynı zamanda Aslan Şehri ve Bahçe şehri olarak da kayıtlardaki yerini almıştır. Singapur sahip olduğu tropikal iklim sayesinde her mevcim sıcakltır. Bugün dileyen misafirlerimiz için otele gidiş öncesinde Singapur şehir turu turumuzu yapıyoruz. Turumuzun bitiminde otelimize transfer oluyoruz. Ayrıca rehberimiz dileyen misafirlerimiz için düzenleyeceği Gece Safarisi turumuzu da katılabilirsiniz.Yağmur ormanları içerisinde en iyi düzenlenme ödülü almış, dünyanın en büyük ve meşhur hayvanat bahçelerinden biri olan Singapur Hayvanat Bahçesi nde “Gece Safarisi” gerçekleştirme imkanı buluyoruz. Gece gerçekleştirilecek olan bu gezinti esnasında doğal ortamlarında tropik hayvanların yanı sıra aslanları, kaplanları, çakalları, filleri, çeşitli geyik türleri gibi birçok hayvan çeşidini açık arazide yakından görebilme fırsatına sahip olacağız. Turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz Gecelememiz otelimizde.
10. Gün
SİNGAPUR-İSTANBUL
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından İstanbul uçuşumuz için havalimanına gidiyoruz. Havalimanına varış ardından İstanbula uçuş. İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
Hong Kong&Vietnam&Singapur Ncl Jade İle
İç Kabin
29.01.2020 7.900 ₺ 12.800 ₺ 3.000 ₺ 6.900 ₺
Hong Kong&Vietnam&Singapur Ncl Jade İle
Dış Kabin
29.01.2020 8.900 ₺ 14.800 ₺ 3.000 ₺ 7.900 ₺ Satın al
7+
Hong Kong&Vietnam&Singapur Ncl Jade İle
Balkonlu Kabin
29.01.2020 10.900 ₺ 18.800 ₺ 3.000 ₺ 9.900 ₺ Satın al
Bu turumuzda tanımlı herhangi bir ekstra tur seçeneği bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için satış ofisimizi arayabilirsiniz.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

10.900 ₺ 'dan itibaren
17/01/20

Celebrity Millenium İle Dünyanın Güzel Yanı Filipinler

9.400 ₺ 'dan itibaren
15/02/20

Hong Kong Vietnam Tayland Singapur Ncl Jade İle

7.400 ₺ 'dan itibaren
05/02/20

Muhteşem Uzakdoğu RCCL Quantum İle

8.900 ₺ 'dan itibaren
12/12/19

5 Yıldızlı Quantum Of The Seas ile Vizesiz Malezya Tayland Turu

9.900 ₺ 'dan itibaren
28/04/20

Asyanın 5 İncisi Rccl Quantum İle

9.900 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

Celebrity Millennium İle Dünyanın Diğer Yanı

8.900 ₺ 'dan itibaren
18/11/19

Quantum Of The Seas Ile Singapur Malezya Hong Kong Turu

8.900 ₺ 'dan itibaren
18/11/19

Quantum Of The Seas İle Singapur Malezya Hong Kong Turu

7.500 ₺ 'dan itibaren
02/03/20

Singapur Malezya TaylandTuru Costa Fortuna ile

7.500 ₺ 'dan itibaren
02/03/20

Singapur Malezya Tayland Turu Costa Fortuna ile

5.900 ₺ 'dan itibaren
13/01/20

Singapur Tayland Kamboçya Turu Costa Fortuna ile

8.900 ₺ 'dan itibaren
09/03/20

Singapur Vietnam Tayland Kamboçya Turu Costa Fortuna ile

10.800 ₺ 'dan itibaren
12/01/20

Singapur Malezya Tayland Kamboçya Vetnam Hong Kong Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
14/12/19

Norwegian Jade İle Singapur Malezya Tayland Turu

BENZER TURLARIMIZ

10.900 ₺ 'dan itibaren
17/01/20

Celebrity Millenium İle Dünyanın Güzel Yanı Filipinler

9.400 ₺ 'dan itibaren
15/02/20

Hong Kong Vietnam Tayland Singapur Ncl Jade İle

7.400 ₺ 'dan itibaren
05/02/20

Muhteşem Uzakdoğu RCCL Quantum İle

8.900 ₺ 'dan itibaren
12/12/19

5 Yıldızlı Quantum Of The Seas ile Vizesiz Malezya Tayland Turu

9.900 ₺ 'dan itibaren
28/04/20

Asyanın 5 İncisi Rccl Quantum İle

9.900 ₺ 'dan itibaren
31/01/20

Celebrity Millennium İle Dünyanın Diğer Yanı

8.900 ₺ 'dan itibaren
18/11/19

Quantum Of The Seas Ile Singapur Malezya Hong Kong Turu

8.900 ₺ 'dan itibaren
18/11/19

Quantum Of The Seas İle Singapur Malezya Hong Kong Turu

7.500 ₺ 'dan itibaren
02/03/20

Singapur Malezya TaylandTuru Costa Fortuna ile

7.500 ₺ 'dan itibaren
02/03/20

Singapur Malezya Tayland Turu Costa Fortuna ile

5.900 ₺ 'dan itibaren
13/01/20

Singapur Tayland Kamboçya Turu Costa Fortuna ile

8.900 ₺ 'dan itibaren
09/03/20

Singapur Vietnam Tayland Kamboçya Turu Costa Fortuna ile

10.800 ₺ 'dan itibaren
12/01/20

Singapur Malezya Tayland Kamboçya Vetnam Hong Kong Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
14/12/19

Norwegian Jade İle Singapur Malezya Tayland Turu