YILBASINDA KUZEY ALMANYA


27.12.2019
5 Gece 6 Gün

4.500 ₺

Satın Al
27.12.2019 - 01.01.2020
5 Gece - 6 Gün
4500 ₺
SEÇ
30.07.2020 - 04.08.2020
5 Gece - 6 Gün
6500 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 4.500 ₺
İlave Yatak 4.500 ₺
Tek Kişi 7.000 ₺
0 - 2 Yaş 2.000 ₺
3 - 12 Yaş 4.480 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  -Türk Havayolları ile ekonomik sınıf uçak biletleri

  -Ekonomik ve konforlu otellerde "Oda Kahvaltı" Konaklama

  -Havalimanı - otel - havalimanı transferleri

  -Zorunlu seyahat sigortası

  -Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  -Schengen vizesi (120 Euro)

  -Programda dahil olduğu belirtilmeyen ekstra turlar

  -Kişisel Harcamalar

  -Yurtdışı çıkış vergisi (50 TL)

  -Şehir vergileri
Otel Detayları
BERLIN MARK HOTEL
BARCELO HAMBURG
Uçuş Detayları
TK - 1661 ISTANBUL YENI HAVALIMANI - HAMBURG
09:15 - 10:40
TK - 1664 HAMBURG - ISTANBUL YENI HAVALIMANI
18:10 - 23:25
TUR PROGRAMI

27.12.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul - Hamburg - Berlin
Gezimize, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde rehberimizle buluşma ile başlıyoruz. Che...
2. Gün
Berlin - Dresden
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Dresdene geçiyoruz. Bugün Saksonyanın gözbebeği Dresden ş...
3. Gün
Dresden - Meissen - Leipzig - Quedlinburg
Kahvaltının ardından Dresdenden ayrılıyor ve kuzeybatıya Leipzige doğru yola koyuluyoruz. İlk olarak...
4. Gün
Quedlinburg - Hamburg
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bugün Almanyanın en ro...
5. Gün
Hamburg
Kahvaltının ardından Hamburg şehir turumuz için yola çıkıyoruz. Avrupanın dünyaya açılan kapısı meşh...
6. Gün
Hamburg - İstanbul
Kahvaltının ardından serbest zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Rehberimizin belirl...
EKSTRA TURLAR

Işıklar Altında Berlin Turu ve Alman Gecesi Kişi Başı 70 Euro
Işıklar altında Berlinin en önemli turistik noktalarını gezerken Berlin in bilinmeyen ışıl ışıl sokaklarının tadını çıkarıyoruz. Daha sonra müzik eşliğinde akşam yemeğimizi yiyoruz.

UYARILAR VE NOTLAR
- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.19 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

-Uluslararası IATA ve HAVAYOLU kuralları gereği gidiş dönüş olarak alınan uçak biletlerinin; gidişinin kullanılamaması durumunda DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ kullanılamaz. Yeni bilet alınması zorunludur.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100ünü Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.
MÜŞTERİ YORUMLARI
 • Fuad Karakule
  16 mart 2019 tarıhınde polonya ,Berlin seyahatınde bıze rehber olarak iştirak eden,mesleğine olan aşkı,bilgi donanımı ve sabırla bizlerin hertürlü isteğimize cevap veren sayın Can Limoncu ya sonsuz teşekkürü bir borç bilirim. Kendisini tanımaktan buyuk bır mutluluk duydum.İnşallah başka seyahatlerımızdede kendısıyle seyahat etme ayrıcalığını yaşarım...
 • ŞENAY KAÇMAZ
  Merhaba… 19-26 Nisan 2019 arası Almanya - Polonya turuna katılmıştım. Hani bazen dersiniz ya iyi ki bu zamanda bu mekanda bulunmuşum… bu tur benim için öyle oldu… zira hiç bilmediğim bir kültürden, haklarında az buçuk şey okuyarak katıldığım bu turda Polonyalılar hakkında bu kadar ayrıntılı, enteresan ve güzel bilgiyi ancak ve ancak rehberimiz Can LİMONCU’dan alabilirdim ? işine saygısı olan ve işine aşık bir insan çünkü kendisi… en basit sorununuzla da çözülmesi zor olanıyla da ilgilenebilir hiç yüksünmeden cevabınızı verebilir… Farklı kişilerin 3-5 dakika içinde sorduğu, aynı soruya 7 kez aynı cevabı verebilecek ve hala gülümseyebilecek kadar insanları seven ve işine aşık bir insan… turları güzel ve unutulmaz kılan, rehberin gerçek anlamda rehber olabilmesidir !!! Ne şanslıyım ki yıllardır bu tür turlara katılmama rağmen ilk defa CAN Bey gibi bilgili donanımlı bir rehbere rastladım (eminim turdaki diğer 35 kişi de bana katılıyordur). Herşey için, tüm çabanız, sabrınız, insanları kırmamak adına yaptığınız maddi manevi tüm fedakarlıklar için çok ama çoookkkkkkk teşekkür ederim ?… unutulmaz bir hafta oldu benim için bizler için… yüreğinizin ve emeğinizin ekmeğini yemeniz dileğiyle… olur ya belki başka bir turda yine kesişir yolumuz… sağlıcakla kalın…

YORUM YAZ

27.12.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul - Hamburg - Berlin
Gezimize, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde rehberimizle buluşma ile başlıyoruz. Check in işlemlerinin ardından Hamburga uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızla birlikte bizleri karşılayan özel aracımız ile Berline hareket ediyoruz. Berline vardığımızda panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuzda; Batı Berlinde, Kurfürstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu görülecek yerler arasında. Doğu Berlin de ise Unter den Linden, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Prenzlauer Berg, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee turumuz esnasında panoramik olarak ziyaret edilecek. Şehir turumuzun bitiminde serbest zaman sonrasında otelimize yerleşme. Gece dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Işıklar Altında Berlin Turu ve Alman Gecesi Turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
2. Gün
Berlin - Dresden
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Dresdene geçiyoruz. Bugün Saksonyanın gözbebeği Dresden şehrini geziyoruz. Çek Cumhuriyetine sadece 30 km mesafede Elbe Nehri kıyısına kurulmuş bu tarihi kent hep önemli bir kültür ve ticaret merkezi olmuştur. İkinci Dünya Savaşında ciddi hasar almasına rağmen, büyük bir başarı ile yeniden inşa edilerek eski görkemine kavuşmuştur. Bugünkü şehir turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasında, tüm Avrupanın en güzel dini yapılarından biri olarak gösterilen Aziz Meryem Ana kilisesi "Frauenkirche", Zwinger mit Semperbau Barok Yapısı ve Müze Kompleksi, Theaterplatz ve İtalyan Rönesans mimarisi ile inşa edilmiş dünyaca ünlü opera binası "Semperoper", Katolik Kilise "Hofkirche", Georgenbau Binası, Avrupa nın Balkonu lakabıyla "Brühlsche Terrasse", Şehir Müzesine ev sahipliği yapan Landhaus ile şehrin en eski kiliselerinden Kreuzkirche ve muazzam Osmanlı koleksiyonu ile Dresden Şatosu bulunmakta. Turun ardından otelimize transfer ediliyoruz. Geceleme otelimizde.
3. Gün
Dresden - Meissen - Leipzig - Quedlinburg
Kahvaltının ardından Dresdenden ayrılıyor ve kuzeybatıya Leipzige doğru yola koyuluyoruz. İlk olarak uğrak yerimiz dünyaca ünlü porselenleriyle tanıdığımız Meissen kenti. Burada keyifli bir tur yaptıktan sonra yolumuza devam ediyor ve öğle saatlerinde Leipzige varıyoruz. Saksonya bölgesinin bir diğer önemli kenti Leipzigde yapacağımız gezide göreceğimiz yerler arasında Uluslar Muharebesi Anıtı, 1539da Martin Lutherin vaaz verdiği ve 1723-1750 yılları arasında Johann Sebastian Bachın koro şefliğini yaptığı tarihi kilise "Thomaskirche", kilisenin hemen karşısında Bosehaus, Mendelssohn Evi, Tarihi Belediye Sarayı, Kütüphane, Augustusplatz ve Üniversite Binası, Nikolaikirche, Naschmarkt Meydanı, eski borsa binası "Alte Handelsbörse" ve tarihi çarşı "Mädlerpassage" bulunmakta. Gezi sonrası Leipzigden ayrılarak Quedlinburg a hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.
4. Gün
Quedlinburg - Hamburg
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bugün Almanyanın en romantik kasabalarından birini geziyoruz. 1994 yılında Unesco Dünya Miras Listesine dahil edilen, Avrupanın en iyi korunmuş Ortaçağ Kasabalarından biri olarak gösterilen Quedlinburg tarih boyunca Alman İmparatorluğunun en önemli merkezlerinden birisiydi. Konumu itibariyle İkinci Dünya Savaşından çok az hasar ile ayrılan bu müstesna yerleşim yeri bugün tarihi yapılarıyla bir müze-kent görünümünde. Burada öncelikle Schlossberg Şatosunu ve tarihi kent merkezini panoramik olarak geziyoruz. Akşama doğru buradan ayrılarak Hamburg a doğru yola koyulacağız. Geceleme otelimizde.
5. Gün
Hamburg
Kahvaltının ardından Hamburg şehir turumuz için yola çıkıyoruz. Avrupanın dünyaya açılan kapısı meşhur Hafen City Limanı, şehrin tam merkezinde iki büyük iç göl olan Binnen- ve Aussenalster gölleri, Balık Pazarı, Hamburg Tren Terminali, Rathaus Kulesi, Amsterdamdaki Kırmızı Işıklı Bölge nin benzeri olan Reeperbahn Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehrin içinden bir sürü nehir akmaktadır, bu özelliğinden dolayı şehirde tıpkı Amsterdam veya Venedik gibi çok sayıda irili ufaklı köprü bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
6. Gün
Hamburg - İstanbul
Kahvaltının ardından serbest zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına hareket ediyoruz. Türk Hava Yolları uçuşu ile İstanbul a hareket ediyoruz. Varışımızla keyifli turumuz sona eriyor. Bu seyahati bizlerle gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederiz.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Fuad Karakule
  16 mart 2019 tarıhınde polonya ,Berlin seyahatınde bıze rehber olarak iştirak eden,mesleğine olan aşkı,bilgi donanımı ve sabırla bizlerin hertürlü isteğimize cevap veren sayın Can Limoncu ya sonsuz teşekkürü bir borç bilirim. Kendisini tanımaktan buyuk bır mutluluk duydum.İnşallah başka seyahatlerımızdede kendısıyle seyahat etme ayrıcalığını yaşarım...
 • ŞENAY KAÇMAZ
  Merhaba… 19-26 Nisan 2019 arası Almanya - Polonya turuna katılmıştım. Hani bazen dersiniz ya iyi ki bu zamanda bu mekanda bulunmuşum… bu tur benim için öyle oldu… zira hiç bilmediğim bir kültürden, haklarında az buçuk şey okuyarak katıldığım bu turda Polonyalılar hakkında bu kadar ayrıntılı, enteresan ve güzel bilgiyi ancak ve ancak rehberimiz Can LİMONCU’dan alabilirdim ? işine saygısı olan ve işine aşık bir insan çünkü kendisi… en basit sorununuzla da çözülmesi zor olanıyla da ilgilenebilir hiç yüksünmeden cevabınızı verebilir… Farklı kişilerin 3-5 dakika içinde sorduğu, aynı soruya 7 kez aynı cevabı verebilecek ve hala gülümseyebilecek kadar insanları seven ve işine aşık bir insan… turları güzel ve unutulmaz kılan, rehberin gerçek anlamda rehber olabilmesidir !!! Ne şanslıyım ki yıllardır bu tür turlara katılmama rağmen ilk defa CAN Bey gibi bilgili donanımlı bir rehbere rastladım (eminim turdaki diğer 35 kişi de bana katılıyordur). Herşey için, tüm çabanız, sabrınız, insanları kırmamak adına yaptığınız maddi manevi tüm fedakarlıklar için çok ama çoookkkkkkk teşekkür ederim ?… unutulmaz bir hafta oldu benim için bizler için… yüreğinizin ve emeğinizin ekmeğini yemeniz dileğiyle… olur ya belki başka bir turda yine kesişir yolumuz… sağlıcakla kalın…

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
YILBASINDA KUZEY ALMANYA
27.12.2019 4.500 ₺ 7.000 ₺ 2.000 ₺ 4.480 ₺ Satın al
7+
KUZEY ALMANYA
22.05.2020 6.500 ₺ 9.000 ₺ 2.000 ₺ 6.480 ₺ Satın al
7+
KUZEY ALMANYA
30.07.2020 6.500 ₺ 9.000 ₺ 200 ₺ 6.480 ₺ Satın al
7+

Işıklar Altında Berlin Turu ve Alman Gecesi Kişi Başı 70 Euro
Işıklar altında Berlinin en önemli turistik noktalarını gezerken Berlin in bilinmeyen ışıl ışıl sokaklarının tadını çıkarıyoruz. Daha sonra müzik eşliğinde akşam yemeğimizi yiyoruz.

- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.19 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

-Uluslararası IATA ve HAVAYOLU kuralları gereği gidiş dönüş olarak alınan uçak biletlerinin; gidişinin kullanılamaması durumunda DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ kullanılamaz. Yeni bilet alınması zorunludur.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 20 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100ünü Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.

- Erken rezervasyon dönemlerinde yukarıda belirtilen iptal ve iade koşulları geçerli değildir.

Tur Hakkındaki Müşteri Yorumları

 • Fuad Karakule
  16 mart 2019 tarıhınde polonya ,Berlin seyahatınde bıze rehber olarak iştirak eden,mesleğine olan aşkı,bilgi donanımı ve sabırla bizlerin hertürlü isteğimize cevap veren sayın Can Limoncu ya sonsuz teşekkürü bir borç bilirim. Kendisini tanımaktan buyuk bır mutluluk duydum.İnşallah başka seyahatlerımızdede kendısıyle seyahat etme ayrıcalığını yaşarım...
 • ŞENAY KAÇMAZ
  Merhaba… 19-26 Nisan 2019 arası Almanya - Polonya turuna katılmıştım. Hani bazen dersiniz ya iyi ki bu zamanda bu mekanda bulunmuşum… bu tur benim için öyle oldu… zira hiç bilmediğim bir kültürden, haklarında az buçuk şey okuyarak katıldığım bu turda Polonyalılar hakkında bu kadar ayrıntılı, enteresan ve güzel bilgiyi ancak ve ancak rehberimiz Can LİMONCU’dan alabilirdim ? işine saygısı olan ve işine aşık bir insan çünkü kendisi… en basit sorununuzla da çözülmesi zor olanıyla da ilgilenebilir hiç yüksünmeden cevabınızı verebilir… Farklı kişilerin 3-5 dakika içinde sorduğu, aynı soruya 7 kez aynı cevabı verebilecek ve hala gülümseyebilecek kadar insanları seven ve işine aşık bir insan… turları güzel ve unutulmaz kılan, rehberin gerçek anlamda rehber olabilmesidir !!! Ne şanslıyım ki yıllardır bu tür turlara katılmama rağmen ilk defa CAN Bey gibi bilgili donanımlı bir rehbere rastladım (eminim turdaki diğer 35 kişi de bana katılıyordur). Herşey için, tüm çabanız, sabrınız, insanları kırmamak adına yaptığınız maddi manevi tüm fedakarlıklar için çok ama çoookkkkkkk teşekkür ederim ?… unutulmaz bir hafta oldu benim için bizler için… yüreğinizin ve emeğinizin ekmeğini yemeniz dileğiyle… olur ya belki başka bir turda yine kesişir yolumuz… sağlıcakla kalın…

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

349 € 'dan itibaren
29/12/19

Arnavutluk Makedonya Kosova

499 € 'dan itibaren
30/12/19

Avrupa Karması

496 € 'dan itibaren
29/12/19

Bavyeranın Kalbi Münih Salzburg Turu Dahil!

399 € 'dan itibaren
29/12/19

Belgrad

8.900 ₺ 'dan itibaren
29/12/19

Beyaz Bir Kış Masalı Lapland

549 € 'dan itibaren
25/12/19

BÜYÜK İSPANYA 3

549 € 'dan itibaren
27/12/19

Büyük İtalya

849 € 'dan itibaren
30/12/19

Casablanca Marrakech

12.500 ₺ 'dan itibaren
20/12/19

Combo Amerika SON 5 KISI

319 € 'dan itibaren
29/12/19

FLORANSA ROMA TURU Tailwind Hava Yolları Özel Seferi ile/3 ve 4 Oteller (Merkeze 10-15 Km)

1.299 € 'dan itibaren
28/12/19

GEORGE ELIOT ile AMSTERDAM REN NEHRİ 3 ÜLKE

2.396 € 'dan itibaren
25/12/19

Hindistan Nepal TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

399 € 'dan itibaren
30/12/19

KLASIK ITALYA VENEDIK YILBASI (TI BGY BGY) Tailwind Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

499 € 'dan itibaren
30/12/19

Lviv Turu // 3 Oteller

549 € 'dan itibaren
30/12/19

Lviv Turu // 4 Oteller

7.900 ₺ 'dan itibaren
29/12/19

MIAMI ORLANDO

7.900 ₺ 'dan itibaren
28/12/19

New York Miami

4.900 ₺ 'dan itibaren
30/12/19

Nice Fransız Rivierası Yılbaşı Kaçamağı

499 € 'dan itibaren
29/12/19

PORTO LİZBON 3 OTELLER (TK OPO LIS)

349 € 'dan itibaren
29/12/19

Roma

349 € 'dan itibaren
29/12/19

Saraybosna

596 € 'dan itibaren
28/12/19

Yılbaşında Avrupa Masalı TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

496 € 'dan itibaren
28/12/19

Yılbaşında Barcelona TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

396 € 'dan itibaren
28/12/19

Yılbaşında Berlin TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

796 € 'dan itibaren
30/12/19

Yılbaşında Lizbon Porto TÜM TURLAR DAHİL! - TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

1.900 ₺ 'dan itibaren
28/12/19

Yılbaşında Sardunya Adası Turu TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

1.196 € 'dan itibaren
29/12/19

Yılbaşında Strasbourg Colmar 1 TAM 1 YARIM

496 € 'dan itibaren
29/12/19

Yılbaşında Viyana

499 € 'dan itibaren
27/12/19

İtalya Fransa

BENZER TURLARIMIZ

349 € 'dan itibaren
29/12/19

Arnavutluk Makedonya Kosova

499 € 'dan itibaren
30/12/19

Avrupa Karması

496 € 'dan itibaren
29/12/19

Bavyeranın Kalbi Münih Salzburg Turu Dahil!

399 € 'dan itibaren
29/12/19

Belgrad

8.900 ₺ 'dan itibaren
29/12/19

Beyaz Bir Kış Masalı Lapland

549 € 'dan itibaren
25/12/19

BÜYÜK İSPANYA 3

549 € 'dan itibaren
27/12/19

Büyük İtalya

849 € 'dan itibaren
30/12/19

Casablanca Marrakech

12.500 ₺ 'dan itibaren
20/12/19

Combo Amerika SON 5 KISI

319 € 'dan itibaren
29/12/19

FLORANSA ROMA TURU Tailwind Hava Yolları Özel Seferi ile/3 ve 4 Oteller (Merkeze 10-15 Km)

1.299 € 'dan itibaren
28/12/19

GEORGE ELIOT ile AMSTERDAM REN NEHRİ 3 ÜLKE

2.396 € 'dan itibaren
25/12/19

Hindistan Nepal TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

399 € 'dan itibaren
30/12/19

KLASIK ITALYA VENEDIK YILBASI (TI BGY BGY) Tailwind Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

499 € 'dan itibaren
30/12/19

Lviv Turu // 3 Oteller

549 € 'dan itibaren
30/12/19

Lviv Turu // 4 Oteller

7.900 ₺ 'dan itibaren
29/12/19

MIAMI ORLANDO

7.900 ₺ 'dan itibaren
28/12/19

New York Miami

4.900 ₺ 'dan itibaren
30/12/19

Nice Fransız Rivierası Yılbaşı Kaçamağı

499 € 'dan itibaren
29/12/19

PORTO LİZBON 3 OTELLER (TK OPO LIS)

349 € 'dan itibaren
29/12/19

Roma

349 € 'dan itibaren
29/12/19

Saraybosna

596 € 'dan itibaren
28/12/19

Yılbaşında Avrupa Masalı TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

496 € 'dan itibaren
28/12/19

Yılbaşında Barcelona TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

396 € 'dan itibaren
28/12/19

Yılbaşında Berlin TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

796 € 'dan itibaren
30/12/19

Yılbaşında Lizbon Porto TÜM TURLAR DAHİL! - TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

1.900 ₺ 'dan itibaren
28/12/19

Yılbaşında Sardunya Adası Turu TURUMUZ DOLMUŞTUR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

1.196 € 'dan itibaren
29/12/19

Yılbaşında Strasbourg Colmar 1 TAM 1 YARIM

496 € 'dan itibaren
29/12/19

Yılbaşında Viyana

499 € 'dan itibaren
27/12/19

İtalya Fransa