MIAMI TURU THY


24.11.2019
7 Gece 8 Gün

4.500 ₺

Satın Al
24.11.2019 - 01.12.2019
7 Gece - 8 Gün
4500 ₺
SEÇ
19.01.2020 - 26.01.2020
7 Gece - 8 Gün
4900 ₺
SEÇ
12.08.2019 - 19.08.2019
7 Gece - 8 Gün
5900 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 4.500 ₺
İlave Yatak 4.500 ₺
Tek Kişi 6.500 ₺
0 - 2 Yaş 4.000 ₺
3 - 12 Yaş 4.480 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  - Türk Havayolları ile İstanbul -Miami- İstanbul gidiş dönüş uçak bileti,

  - Miami de Belirtilen otellerin birinde 6 gece konaklama,

  - Programda dahil olduğu belirtilen tüm transferler,

  - Zorunlu seyahat sigortası

  - Türkçe rehberlik hizmeti
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  - Kahvaltılar (Otel kahvaltı servislerinin yüksek bütçeli ve doyurucu/kaliteli olmayan mönülerden oluşması nedeniyle kahvaltı hizmeti sunmuyoruz. Otel kahvaltıları maalesef kalite ve bütçe açısından misafirlerimizi memnun edebilecek düzeyde değildir. Bu nedenle turlarımıza eşlik edecek olan rehberlerimiz sizleri otel içinde veya civarında bulunan bütçesi 7 - 8 Dolar arasında değişen ve kaliteli servis veren corner breakfast houselara yönlendirecektir.)

  - Vize ücreti ve servis bedeli (Vize Ücreti 225 USD)

  - Kahvaltı , öğle ve akşam yemekleri

  - Her türlü kişisel harcamalar

  - Programda dahil olduğu belirtilmeyen geziler

  - Müze ve Ören Girişleri

  - Yurtdışı çıkış harcı

  - Rehber & Kaptan bahşişleri
Otel Detayları
RAMADA PLAZA MARCO POLO BEACH RESORT
Special
RADISSON BLU CELEBRATION
Special
Uçuş Detayları
TUR PROGRAMI

24.11.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul-Miami
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Tura Turizm kontuarı önünde buluşuyoruz. Check-in i...
2. Gün
Miami
Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Miami şehir Turu na k...
3. Gün
Miami
Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği Key West Turuna katılabilirler. Kuzey Amerikanı...
4. Gün
Miami
Arzu eden Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği ekstra Miamide Tekne Gezisine katılabilirsini...
5. Gün
Miami
Arzu eden Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği Sawgrass Mills Alışveriş Turuna katılabilirle...
6. Gün
Miami
Miamideki otelinizden araçla alınma rahatlığının keyfini çıkarın ve çift katlı bir otobüsle Everglad...
7. Gün
Miami-İstanbul
Belirlenen saatte Miami havalimanı na hareket ediyoruz. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden s...
8. Gün
İstanbul
Uçakta geçirdiğimiz gecenin ardından İstanbul a varışımızla seyahatimizin sonuna geliyoruz.
EKSTRA TURLAR

Miami Şehir Turu | 30 USD
Florida eyaletinin doğu kıyısında kalan, ABD nin en popüler tatil beldesi Miami, özellikle South Beach, Little Havana ve çılgın gece hayatı ile ünlüdür. Ayrıca farklı etnik yapısı ile deniz tatilinden daha fazlasını sunan Amerikan şehirlerinden biridir. Tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır.

Star Island Tekne Turu | 40 USD
Ünlü Hollywood yıldızlarının, basketbol oyuncularının muhteşem villalarını ve Key Biscayne Körfezini görme imkanı bulacaksınız.

Sawgrass Mills Alışveriş Turu | 40 USD
Miami şehrininin dışında olan ve her türlü ünlü markayı fabrika satış fiyatına satın alabileceğiniz Sawgrass Mills alışveriş turuna özel otobüsümüz ile gidip gelebilirsiniz. Ayrıca Miami ye oldukça yakın olan Fort Lauderdale şehrinin sahil kesimini de zamanın el verdiği sürece ziyaret etme fırsatı bulabilirsiniz.

Key West Turu | 150 USD
Kuzey Amerikanın en uç noktası olan ve Kübaya en yakın ABD şehri olan Key West ,Floridanın en ilginç noktalarından birisi. Miamiden Key Westeotobüs yolculuğu yaklaşık 2,5 saat sürecek olup, keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflayabilir,Isla Moradada verilecek molada, meşhur Tarpoon balıklarını elinizle besleyebilirsiniz. Key Weste varışımızla beraber panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Southernmost Point, ünlü yazar Ernest Hemingwayin evi, eski başkanlardan Harry S. Trumanın kışlık evi, Key West Marinası, Duval Avenue göreceğimiz yerler arasında. “Key Lime Pie” yemeden dönmeyin

Everglades Timsah Ciftligi Turu | 40 USD
Miamideki otelinizden araçla alınma rahatlığının keyfini çıkarın ve çift katlı bir otobüsle Evergladese gidin. Heyecan verici ve anlatımlı bir tekne turu ile Everglades Ulusal Parkını keşfedin.Everglades hakkında her şeyi öğrenin. Eğitici timsah gösterisinde bebek bir timsaha dokunun ve hatta elinizde tutun. Ulusal Parkta bir yürüyüşe çıkarak ve çok sayıda timsah sergisini seyrederek, serbest zamanın keyfini çıkarın.Bu 5 saatlik program, Miamideki otellerden araç ile alınma, parka giriş, anlatımlı tekne turu, eğitici bir timsah gösterisi ve çeşitli sergileri görmek için serbest zaman içerir. Turlar, 09:30 ve 13:30 da olmak üzere günde iki kez gerçekleştirilir.

UYARILAR VE NOTLAR
- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.18 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- Satın almış olduğunuz tur bir PROMOSYON turudur. Promosyon turlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. TÜRK LİRASI, EURO ve USD ile yapılan promosyon kampanyalarda, tur bedelinin(%100ü) tamamı tahsil edilmek zorundadır.

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100ünü Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

24.11.2019 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul-Miami
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Tura Turizm kontuarı önünde buluşuyoruz. Check-in işlemlerimizin ardından Türk Havayolları ile Miamiye hareket ediyoruz. Miamiye varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile Florida nın en renkli şehrindeki otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.
2. Gün
Miami
Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Miami şehir Turu na katılabilirler. Florida eyaletinin doğu kıyısında kalan, ABD nin en popüler tatil beldesi Miami, özellikle South Beach, Little Havana ve çılgın gece hayatı ile ünlüdür. Ayrıca farklı etnik yapısı ile deniz tatilinden daha fazlasını sunan Amerikan şehirlerinden biridir. Tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Miami Şehrinin en elit kısmında yer alan yıldızlar adasında. Sinema ve müzik dünyasının en meşhur kişilerinin evlerini yakından görme fırsatını bulacaksınız.Geceleme otelimizde.
3. Gün
Miami
Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği Key West Turuna katılabilirler. Kuzey Amerikanın en uç noktası olan ve Kübaya en yakın ABD şehri olan Key West, Florida nın en ilginç noktalarından birisi. Miamiden Key Weste otobüs yolculuğu yaklaşık 2,5 saat sürecek olup, keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflayabilir, Isla Moradada verilecek molada, meşhur Tarpoon balıklarını elinizle besleyebilirsiniz. Key Weste varışımızla beraber panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Southernmost Point, ünlü yazar Ernest Hemingwayin evi, eski başkanlardan Harry S. Trumanın kışlık evi, Key West Marinası, Duval Avenue göreceğimiz yerler arasında. “Key Lime Pie” yemeden dönmeyin. Turumuzun bitmesinin ardından geceleme için Miami deki otelimize dönüyoruz.
4. Gün
Miami
Arzu eden Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği ekstra Miamide Tekne Gezisine katılabilirsiniz.Bu turumuzda;Ünlü Hollywood yıldızlarının, basketbol oyuncularının muhteşem villalarını ve Key Biscayne Körfezi ni görme imkanı bulacaksınız. Gezinin ardından otelimize hareket ediyoruz.
5. Gün
Miami
Arzu eden Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği Sawgrass Mills Alışveriş Turuna katılabilirler.Her türlü ünlü markayı fabrika satış fiyatına satın alabileceğiniz Sawgrass Mills alışveriş turuna özel otobüsümüz ile gidip gelebilirsiniz. Ayrıca Miami ye oldukça yakın olan Fort Lauderdale şehrinin sahil kesimini de zamanın el verdiği sürece ziyaret etme fırsatı bulabilirsiniz.
6. Gün
Miami
Miamideki otelinizden araçla alınma rahatlığının keyfini çıkarın ve çift katlı bir otobüsle Evergladese gidin. Heyecan verici ve anlatımlı bir tekne turu ile Everglades Ulusal Parkını keşfedin.Everglades hakkında her şeyi öğrenin. Eğitici timsah gösterisinde bebek bir timsaha dokunun ve hatta elinizde tutun. Ulusal Parkta bir yürüyüşe çıkarak ve çok sayıda timsah sergisini seyrederek, serbest zamanın keyfini çıkarın.Bu 5 saatlik program, Miamideki otellerden araç ile alınma, parka giriş, anlatımlı tekne turu, eğitici bir timsah gösterisi ve çeşitli sergileri görmek için serbest zaman içerir. Turlar, 09:30 ve 13:30 da olmak üzere günde iki kez gerçekleştirilir.
7. Gün
Miami-İstanbul
Belirlenen saatte Miami havalimanı na hareket ediyoruz. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları ile İstanbul a hareket ediyoruz.
8. Gün
İstanbul
Uçakta geçirdiğimiz gecenin ardından İstanbul a varışımızla seyahatimizin sonuna geliyoruz.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
MIAMI TURU THY
18.05.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.000 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
25.05.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.500 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI THY
31.05.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 4.500 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
16.06.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.500 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
22.06.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.500 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
03.07.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.500 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
09.07.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.500 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
15.07.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.500 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
21.07.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.500 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
27.07.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.500 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
02.08.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.500 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
08.08.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.500 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
12.08.2019 5.900 ₺ 7.900 ₺ 5.000 ₺ 5.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
14.08.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.500 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
20.08.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.500 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
26.08.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.500 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
01.09.2019 4.900 ₺ 7.400 ₺ 4.000 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
07.09.2019 4.900 ₺ 7.400 ₺ 4.000 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
16.09.2019 4.900 ₺ 7.400 ₺ 4.000 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
22.09.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.900 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
28.09.2019 4.900 ₺ 7.400 ₺ 4.000 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
04.10.2019 4.900 ₺ 7.400 ₺ 4.000 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
19.10.2019 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.900 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
24.11.2019 4.500 ₺ 6.500 ₺ 4.000 ₺ 4.480 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
19.01.2020 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.500 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+

Miami Şehir Turu | 30 USD
Florida eyaletinin doğu kıyısında kalan, ABD nin en popüler tatil beldesi Miami, özellikle South Beach, Little Havana ve çılgın gece hayatı ile ünlüdür. Ayrıca farklı etnik yapısı ile deniz tatilinden daha fazlasını sunan Amerikan şehirlerinden biridir. Tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır.

Star Island Tekne Turu | 40 USD
Ünlü Hollywood yıldızlarının, basketbol oyuncularının muhteşem villalarını ve Key Biscayne Körfezini görme imkanı bulacaksınız.

Sawgrass Mills Alışveriş Turu | 40 USD
Miami şehrininin dışında olan ve her türlü ünlü markayı fabrika satış fiyatına satın alabileceğiniz Sawgrass Mills alışveriş turuna özel otobüsümüz ile gidip gelebilirsiniz. Ayrıca Miami ye oldukça yakın olan Fort Lauderdale şehrinin sahil kesimini de zamanın el verdiği sürece ziyaret etme fırsatı bulabilirsiniz.

Key West Turu | 150 USD
Kuzey Amerikanın en uç noktası olan ve Kübaya en yakın ABD şehri olan Key West ,Floridanın en ilginç noktalarından birisi. Miamiden Key Westeotobüs yolculuğu yaklaşık 2,5 saat sürecek olup, keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflayabilir,Isla Moradada verilecek molada, meşhur Tarpoon balıklarını elinizle besleyebilirsiniz. Key Weste varışımızla beraber panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Southernmost Point, ünlü yazar Ernest Hemingwayin evi, eski başkanlardan Harry S. Trumanın kışlık evi, Key West Marinası, Duval Avenue göreceğimiz yerler arasında. “Key Lime Pie” yemeden dönmeyin

Everglades Timsah Ciftligi Turu | 40 USD
Miamideki otelinizden araçla alınma rahatlığının keyfini çıkarın ve çift katlı bir otobüsle Evergladese gidin. Heyecan verici ve anlatımlı bir tekne turu ile Everglades Ulusal Parkını keşfedin.Everglades hakkında her şeyi öğrenin. Eğitici timsah gösterisinde bebek bir timsaha dokunun ve hatta elinizde tutun. Ulusal Parkta bir yürüyüşe çıkarak ve çok sayıda timsah sergisini seyrederek, serbest zamanın keyfini çıkarın.Bu 5 saatlik program, Miamideki otellerden araç ile alınma, parka giriş, anlatımlı tekne turu, eğitici bir timsah gösterisi ve çeşitli sergileri görmek için serbest zaman içerir. Turlar, 09:30 ve 13:30 da olmak üzere günde iki kez gerçekleştirilir.

- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.18 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- Satın almış olduğunuz tur bir PROMOSYON turudur. Promosyon turlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. TÜRK LİRASI, EURO ve USD ile yapılan promosyon kampanyalarda, tur bedelinin(%100ü) tamamı tahsil edilmek zorundadır.

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100ünü Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

1.096 € 'dan itibaren
01/06/19

4 Göl 5 Köy Turu

1.290 € 'dan itibaren
17/04/19

4 Crucestar ile Tuna İncileri

1.390 € 'dan itibaren
22/05/19

4 MS Crucelake ile Volga Volga

1.390 € 'dan itibaren
22/05/19

4 MS Crucelake ile Volga Volga 10 Gece

1.390 € 'dan itibaren
11/05/19

4 MS Crucelake ile Volga Volga 11 Gece

1.290 € 'dan itibaren
24/04/19

4 MS Crucestar ile Tuna Boyları

849 € 'dan itibaren
18/04/19

4 SERENITY ile LALE ZAMANINDA REN NEHRİ

899 € 'dan itibaren
27/06/19

4 SWISS CROWN ile Ren Nehri Main Nehri

999 € 'dan itibaren
01/07/19

4 Swiss Crown ile Main Nehri Main

1.590 € 'dan itibaren
24/04/19

5 CruceVita ile Romantik Ren ve Lale Zamanları

999 € 'dan itibaren
28/10/19

5 DLX Nicko Vision ile Cumhuriyet Bayraminda Tuna Nehri Orta Avrupa

699 € 'dan itibaren
28/10/19

5 DLX Nicko Vision ile Cumhuriyet Bayramında Tuna Nehri Orta Avrupa

1.590 € 'dan itibaren
15/05/19

5 MPS Crucevita ile Romantik Ren Nehri

1.590 € 'dan itibaren
15/05/19

5 MPS Crucevita ile Romantik Ren Turu

9.900 ₺ 'dan itibaren
26/06/19

Adalar Ülkesi Filipinler

429 € 'dan itibaren
15/06/19

Adım Adım Ukrayna

399 € 'dan itibaren
16/03/19

Almanya Polonya

349 € 'dan itibaren
23/03/19

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

549 € 'dan itibaren
10/08/19

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Kurban Bayramı Fırsatı

2.299 € 'dan itibaren
02/06/19

Amaserena ile Romantik Ren Nehri 4 Ulke

369 € 'dan itibaren
23/05/19

Amsterdam

349 € 'dan itibaren
20/04/19

Arnavutluk Makedonya Kosova

449 € 'dan itibaren
10/08/19

Avrupa Karması

5.896 € 'dan itibaren
20/12/19

Avustralya Yeni Zelanda (Yılbaşı) 1 TAM 1 YARIM

496 € 'dan itibaren
05/04/19

BAVYERA ALSACE

1.896 € 'dan itibaren
30/05/19

BREZILYA ARJANTIN PROMO 1 TAM 1 YARIM

1.896 € 'dan itibaren
30/05/19

BREZILYA ARJANTIN PROMO 1 TAM 1YARIM

499 € 'dan itibaren
21/06/19

Bangkok Pattaya

699 € 'dan itibaren
22/03/19

Bangkok Phuket

549 € 'dan itibaren
15/10/19

Basklar Güney Fransa

699 € 'dan itibaren
03/04/19

Baştan Başa Fas ve Mistik Sahra Çölü 

599 € 'dan itibaren
06/10/19

Baştan Başa Rusya

299 € 'dan itibaren
05/04/19

Belgrad

399 € 'dan itibaren
16/11/19

Benelux Paris

2.796 € 'dan itibaren
02/06/19

Bir Başka Amerika 1 TAM 1 YARIM

499 € 'dan itibaren
21/04/19

Bir Başka İtalya

1.096 € 'dan itibaren
20/11/19

Biscay Körfezi Hazineleri

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Bosna Hersek Sırbistan

1.496 € 'dan itibaren
30/10/19

Brezilya Arjantin Paraguay

2.896 € 'dan itibaren
09/08/19

Brezilya Arjantin THY 1 TAM 1 YARIM

2.896 € 'dan itibaren
09/08/19

Brezilya Arjantin THY 1 TAM 1 YARIM

329 € 'dan itibaren
01/11/19

Budapeşte Viyana Prag

449 € 'dan itibaren
29/06/19

Büyük Balkanlar

5.296 € 'dan itibaren
03/06/19

Büyük Güney Amerika 1 TAM 1 YARIM

399 € 'dan itibaren
06/05/19

Büyük Orta Avrupa

649 € 'dan itibaren
12/05/19

Büyük Orta Avrupa ve Muhteşem Göller

1.599 € 'dan itibaren
16/03/19

Büyük Uzakdoğu

449 € 'dan itibaren
10/08/19

Büyük ve Güney İtalya

1.299 € 'dan itibaren
30/05/19

Büyük İskandinavya ve Fiyordlar

399 € 'dan itibaren
04/11/19

Büyük İspanya

349 € 'dan itibaren
02/03/19

Büyük İtalya

2.746 € 'dan itibaren
05/04/19

CIN TURU 1 TAM 1 YARIM

2.746 € 'dan itibaren
05/04/19

CIN TURU SQ 1 TAM 1 YARIM

549 € 'dan itibaren
23/04/19

Casablanca Marrakech

9.600 ₺ 'dan itibaren
05/04/19

Combo Amerika THY

7.900 ₺ 'dan itibaren
06/07/19

Costa Favolosa ile Norveç Fiyortları

5.900 ₺ 'dan itibaren
04/05/19

Costa Favolosa İle Egzotik Akdeniz Turu

4.200 ₺ 'dan itibaren
29/03/19

Costa Fortuna İle Akdeniz Fırsatı

5.900 ₺ 'dan itibaren
08/06/19

Costa Magica İle Baltık Başkentleri

2.196 € 'dan itibaren
02/05/19

Costa NeoRomantica ile Bir Başka Japonya

8.900 ₺ 'dan itibaren
25/05/19

Costa Pacifica İle Muhteşem Avrupa Durakları

1.996 € 'dan itibaren
12/04/19

Costa Venezia ile Yeni Dunya Turu

1.290 € 'dan itibaren
24/04/19

Crucestar ile Tuna Boyları

1.290 € 'dan itibaren
17/04/19

Crucestar ile Tuna İncileri

899 € 'dan itibaren
31/05/19

Egzotik Uzakdoğu

349 € 'dan itibaren
21/11/19

Endülüs

299 € 'dan itibaren
15/11/19

Espresso İtalya

599 € 'dan itibaren
03/04/19

Fas Kraliyet Şehirleri

1.496 € 'dan itibaren
03/04/19

Güney Afrika

399 € 'dan itibaren
19/04/19

Güney İtalya

399 € 'dan itibaren
21/11/19

Güney İtalya Sicilya

1.296 € 'dan itibaren
20/04/19

Heidinin Köyleri

2.596 € 'dan itibaren
03/04/19

Hindistan Nepal 1 TAM 1 YARIM

1.496 € 'dan itibaren
15/07/19

Hindistan Altın Üçgen 1 TAM 1 YARIM

9.800 ₺ 'dan itibaren
20/04/19

Houston Dallas New Orleans

3.596 € 'dan itibaren
16/04/19

Japonya Kore 1 TAM 1 YARIM

3.096 € 'dan itibaren
20/10/19

Japonya Kore Promosyon 1 TAM 1 YARIM

1.596 € 'dan itibaren
10/07/19

KUBA MEKSİKA TURU AF 1 TAM 1 YARIM

1.296 € 'dan itibaren
11/09/19

KUBA TURU AF

1.596 € 'dan itibaren
10/07/19

KUBA TURU AF 1 TAM 1 YARIM

1.596 € 'dan itibaren
10/07/19

KUBA TURU THY 1 TAM 1 YARIM

1.596 € 'dan itibaren
10/07/19

KUBA TURU THY 1 TAM 1 YARIM

349 € 'dan itibaren
04/11/19

Klasik İtalya

2.996 € 'dan itibaren
19/04/19

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan 1 TAM 1 YARIM

6.900 ₺ 'dan itibaren
16/05/19

LOS ANGELES LAS VEGAS

5.500 ₺ 'dan itibaren
31/05/19

LOS ANGELES LAS VEGAS Air France

7.500 ₺ 'dan itibaren
19/04/19

LOS ANGELES LAS VEGAS NEW YORK

7.000 ₺ 'dan itibaren
03/05/19

LOS ANGELES LAS VEGAS NEW YORK AİR FRANCE

1.899 € 'dan itibaren
08/08/19

La Belle De Cadix ile Endülüsün Kalbine Yolculuk Guadalquivir Nehri

399 € 'dan itibaren
14/11/19

Lizbon Porto

519 € 'dan itibaren
16/05/19

Londra

999 € 'dan itibaren
04/06/19

M/S Dnieper Princess Gemisi ile Dinyeper Nehri

1.499 € 'dan itibaren
20/07/19

M/S RUBLEV GEMİSİ İLE VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER

1.249 € 'dan itibaren
12/05/19

M/S RUBLEV GEMİSİ İLE VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER 8 Gece

1.399 € 'dan itibaren
21/05/19

M/S RUBLEV GEMİSİ İLE VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER 9 Gece

2.496 € 'dan itibaren
10/03/19

MEKSİKA CANCUN KÜBA 1 TAM 1 YARIM

2.496 € 'dan itibaren
10/03/19

MEKSİKA CANCUN KÜBA 1 TAM 1 YARIM PROMO

1.596 € 'dan itibaren
10/07/19

MEKSİKA KÜBA 1 TAM 1 YARIM

4.900 ₺ 'dan itibaren
16/05/19

MIAMI Air France

4.900 ₺ 'dan itibaren
20/04/19

MIAMI ORLANDO

990 € 'dan itibaren
03/04/19

MPS CRUCEVITA ILE HOLLANDA VE BELCIKA KANALLARI

1.890 € 'dan itibaren
11/06/19

MS Chernishevsky ile Volga Beyaz Geceler

1.790 € 'dan itibaren
13/07/19

MS Chernishevsky ile Volga Volga

1.890 € 'dan itibaren
11/06/19

MS Chernyshevsky ile Volga Beyaz Geceler

1.390 € 'dan itibaren
09/04/19

MS CruceBelle ile Hollanda ve Belçika Kanalları

1.390 € 'dan itibaren
23/04/19

MS CruceBelle ile Romantik Ren Turu

1.390 € 'dan itibaren
23/04/19

MS Crucebelle ile Romantik Ren Turu

1.990 € 'dan itibaren
22/09/19

MS Crucelake ile Volga Beyaz Geceler

1.290 € 'dan itibaren
24/04/19

MS Crucestar ile Tuna Boyları

1.690 € 'dan itibaren
18/06/19

MS Shashkov ile Volga Beyaz Geceler

1.490 € 'dan itibaren
20/07/19

MS Shashkov ile Volga Volga

6.900 ₺ 'dan itibaren
02/06/19

MSC Meraviglia İle Norveç Fiyortları Turu

5.900 ₺ 'dan itibaren
22/08/19

Majesty Of The Seas İle Miami Küba Karayipler Turu

499 € 'dan itibaren
03/05/19

Malta Sicilya

549 € 'dan itibaren
23/04/19

Marrakech Casablanca

6.900 ₺ 'dan itibaren
07/03/19

Meksika Taxco Acapulco

6.500 ₺ 'dan itibaren
09/03/19

Miami Newyork

5.500 ₺ 'dan itibaren
01/05/19

Miami Newyork Air France

5.900 ₺ 'dan itibaren
08/03/19

Miami Orlando Newyork

4.900 ₺ 'dan itibaren
25/03/19

Miami Orlando Air France

799 € 'dan itibaren
02/06/19

Moskova St. Petersburg

1.196 € 'dan itibaren
20/11/19

Mozartın Avrupa Köyleri Turlar Dahil

6.900 ₺ 'dan itibaren
24/03/19

Msc Armonia İle Miami Honduras Meksika Küba Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
12/05/19

Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Meksika Küba Turu

940 € 'dan itibaren
13/10/19

Msc Divina İle Akdeniz

820 € 'dan itibaren
06/10/19

Msc Fantasia İle Akdeniz

1.009 € 'dan itibaren
14/07/19

Msc Magnifica ile Akdeniz

8.900 ₺ 'dan itibaren
17/10/19

Msc Meravıglıa ile Amerika Kanada

1.996 € 'dan itibaren
01/12/19

Msc Musica ile Güney Amerika

7.900 ₺ 'dan itibaren
25/11/19

Msc Opera İle Küba Karayipler Turu

1.696 € 'dan itibaren
04/03/19

Msc Opera İle Küba Karayipler Meksika Varadero Turu

2.796 € 'dan itibaren
07/07/19

Msc Orchestra İle Yalnız Ve Gururlu İngiltere İzlanda Turu

877 € 'dan itibaren
19/09/19

Msc Poesia ile Kuzey Avrupa Akdeniz

1.223 € 'dan itibaren
06/06/19

Msc Preziosa İle Norveç Fiyortları

7.900 ₺ 'dan itibaren
22/03/19

Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde TL Keyfi İle

6.900 ₺ 'dan itibaren
12/04/19

Msc Seaside İle Miami Bahamalar Porto Rico Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
12/04/19

Msc Seaside İle Porto Rico Karayip Bahamalar Turu

1.596 € 'dan itibaren
04/09/19

Muhteşem Endonezya

5.900 ₺ 'dan itibaren
18/04/19

NEW YORK THY

5.900 ₺ 'dan itibaren
18/04/19

NEW YORK TURU

4.900 ₺ 'dan itibaren
13/11/19

New York Air France

6.500 ₺ 'dan itibaren
09/03/19

New York Miami

6.500 ₺ 'dan itibaren
09/03/19

New York Miami Son 5 Kisi!

6.500 ₺ 'dan itibaren
09/03/19

New York Miami Son 5 Kişi!

7.500 ₺ 'dan itibaren
18/05/19

New York Atlantik City Washington

399 € 'dan itibaren
20/04/19

Nice

399 € 'dan itibaren
04/04/19

Paris

499 € 'dan itibaren
09/04/19

Paris Disneyland

3.596 € 'dan itibaren
04/06/19

Peru Bolivya Şili 1 TAM 1 YARIM

449 € 'dan itibaren
02/11/19

Portekiz Endülüs

399 € 'dan itibaren
14/11/19

Porto Lizbon

299 € 'dan itibaren
16/05/19

Prag

399 € 'dan itibaren
04/06/19

Prag Viyana

329 € 'dan itibaren
22/11/19

Prag Viyana Budapeşte

6.900 ₺ 'dan itibaren
27/10/19

Pullman Horizon ile Casablanca Egzotik Kıyılar

3.900 ₺ 'dan itibaren
30/09/19

Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

6.900 ₺ 'dan itibaren
15/09/19

Pullman Zenith ile Fas Portekiz IbizaTuru

6.900 ₺ 'dan itibaren
07/09/19

Pullman Zenith ile Portekiz İspanya İngiltere Fransa Hollanda

5.900 ₺ 'dan itibaren
11/05/19

Pullman Zenith İle Baltık Başkentleri

6.500 ₺ 'dan itibaren
15/06/19

Pullman Zenith İle Norveç Fiyortları

2.796 € 'dan itibaren
06/07/19

Pulman Zenith ile Dünyanın Tepesine Rüya Yolculuk Dış Kabin

2.796 € 'dan itibaren
06/07/19

Pulman Zenith ile Dünyanın Tepesine Rüya Yolculuk İç Kabin

1.696 € 'dan itibaren
10/08/19

RCCL Allure of the seas ile Batı Karayipler

1.696 € 'dan itibaren
10/08/19

RCCL Allure of the seas ile Batı Karayipler

2.996 € 'dan itibaren
19/11/19

RCCL Celebrity Eclipse ile Güney Amerika

3.096 € 'dan itibaren
05/12/19

RCCL Celebrity Eclipse ile Vizesiz Güney Amerika

7.900 ₺ 'dan itibaren
15/05/19

RCCL Empress Of The Seas İle Baştan Başa Küba Turu

8.900 ₺ 'dan itibaren
26/07/19

RCCL Empress Of The Seas İle Miami Meksika Küba Turu

1.196 € 'dan itibaren
11/08/19

RCCL Jewel of the Seas ile Akdeniz İncileri

2.490 € 'dan itibaren
11/07/19

RCCL Voyager of the seas ile Vizesiz Japonya Kıyıları

1.099 € 'dan itibaren
01/07/19

River Disovery II ile Tuna Nehri Balkanlar 7 Ülke

299 € 'dan itibaren
23/05/19

Roma

799 € 'dan itibaren
06/04/19

SWISS CROWN ILE REN NEHRI ÜÇ ÜLKE

5.500 ₺ 'dan itibaren
17/04/19

San Francisco Las Vegas Los Angeles Air France

6.500 ₺ 'dan itibaren
30/03/19

San Francisco Las Vegas Los Angeles THY

349 € 'dan itibaren
11/08/19

Saraybosna

329 € 'dan itibaren
15/03/19

Sicilya

496 € 'dan itibaren
18/04/19

Strasbourg Colmar

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Sırbistan Bosna Hersek

1.096 € 'dan itibaren
20/09/19

Van Goghun Avrupa Köyleri

399 € 'dan itibaren
30/05/19

Venedik

2.396 € 'dan itibaren
02/04/19

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

2.696 € 'dan itibaren
27/02/19

Vietnam Kamboçya SQ 1 TAM 1 YARIM

399 € 'dan itibaren
04/06/19

Viyana Budapeşte

429 € 'dan itibaren
09/06/19

Viyana Prag Budapeşte

7.900 ₺ 'dan itibaren
21/03/19

Voyager Of The Seas ile Hong Kong Vietnam Singapur Turu

7.900 ₺ 'dan itibaren
03/03/19

Voyager Of The Seas İle Singapur Malezya Tayland Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
09/06/19

Voyager Of The Seas İle Singapur Malezya Tayland Hong Kong Turu

5.863 ₺ 'dan itibaren
03/04/19

test turu 2

2.896 € 'dan itibaren
09/09/19

Çin Yangtze

2.896 € 'dan itibaren
09/09/19

Çin Yangtze 1 TAM 1 YARIM

2.896 € 'dan itibaren
09/09/19

Çin Yangtze SQ 1 TAM 1 YARIM

239 € 'dan itibaren
02/03/19

Üsküp

799 € 'dan itibaren
19/04/19

İskandinavya

299 € 'dan itibaren
17/04/19

İspanya Portekiz

399 € 'dan itibaren
25/11/19

İspanya Krallığı

299 € 'dan itibaren
13/11/19

İtalya Fransa

BENZER TURLARIMIZ

1.096 € 'dan itibaren
01/06/19

4 Göl 5 Köy Turu

1.290 € 'dan itibaren
17/04/19

4 Crucestar ile Tuna İncileri

1.390 € 'dan itibaren
22/05/19

4 MS Crucelake ile Volga Volga

1.390 € 'dan itibaren
22/05/19

4 MS Crucelake ile Volga Volga 10 Gece

1.390 € 'dan itibaren
11/05/19

4 MS Crucelake ile Volga Volga 11 Gece

1.290 € 'dan itibaren
24/04/19

4 MS Crucestar ile Tuna Boyları

849 € 'dan itibaren
18/04/19

4 SERENITY ile LALE ZAMANINDA REN NEHRİ

899 € 'dan itibaren
27/06/19

4 SWISS CROWN ile Ren Nehri Main Nehri

999 € 'dan itibaren
01/07/19

4 Swiss Crown ile Main Nehri Main

1.590 € 'dan itibaren
24/04/19

5 CruceVita ile Romantik Ren ve Lale Zamanları

999 € 'dan itibaren
28/10/19

5 DLX Nicko Vision ile Cumhuriyet Bayraminda Tuna Nehri Orta Avrupa

699 € 'dan itibaren
28/10/19

5 DLX Nicko Vision ile Cumhuriyet Bayramında Tuna Nehri Orta Avrupa

1.590 € 'dan itibaren
15/05/19

5 MPS Crucevita ile Romantik Ren Nehri

1.590 € 'dan itibaren
15/05/19

5 MPS Crucevita ile Romantik Ren Turu

9.900 ₺ 'dan itibaren
26/06/19

Adalar Ülkesi Filipinler

429 € 'dan itibaren
15/06/19

Adım Adım Ukrayna

399 € 'dan itibaren
16/03/19

Almanya Polonya

349 € 'dan itibaren
23/03/19

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

549 € 'dan itibaren
10/08/19

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Kurban Bayramı Fırsatı

2.299 € 'dan itibaren
02/06/19

Amaserena ile Romantik Ren Nehri 4 Ulke

369 € 'dan itibaren
23/05/19

Amsterdam

349 € 'dan itibaren
20/04/19

Arnavutluk Makedonya Kosova

449 € 'dan itibaren
10/08/19

Avrupa Karması

5.896 € 'dan itibaren
20/12/19

Avustralya Yeni Zelanda (Yılbaşı) 1 TAM 1 YARIM

496 € 'dan itibaren
05/04/19

BAVYERA ALSACE

1.896 € 'dan itibaren
30/05/19

BREZILYA ARJANTIN PROMO 1 TAM 1 YARIM

1.896 € 'dan itibaren
30/05/19

BREZILYA ARJANTIN PROMO 1 TAM 1YARIM

499 € 'dan itibaren
21/06/19

Bangkok Pattaya

699 € 'dan itibaren
22/03/19

Bangkok Phuket

549 € 'dan itibaren
15/10/19

Basklar Güney Fransa

699 € 'dan itibaren
03/04/19

Baştan Başa Fas ve Mistik Sahra Çölü 

599 € 'dan itibaren
06/10/19

Baştan Başa Rusya

299 € 'dan itibaren
05/04/19

Belgrad

399 € 'dan itibaren
16/11/19

Benelux Paris

2.796 € 'dan itibaren
02/06/19

Bir Başka Amerika 1 TAM 1 YARIM

499 € 'dan itibaren
21/04/19

Bir Başka İtalya

1.096 € 'dan itibaren
20/11/19

Biscay Körfezi Hazineleri

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Bosna Hersek Sırbistan

1.496 € 'dan itibaren
30/10/19

Brezilya Arjantin Paraguay

2.896 € 'dan itibaren
09/08/19

Brezilya Arjantin THY 1 TAM 1 YARIM

2.896 € 'dan itibaren
09/08/19

Brezilya Arjantin THY 1 TAM 1 YARIM

329 € 'dan itibaren
01/11/19

Budapeşte Viyana Prag

449 € 'dan itibaren
29/06/19

Büyük Balkanlar

5.296 € 'dan itibaren
03/06/19

Büyük Güney Amerika 1 TAM 1 YARIM

399 € 'dan itibaren
06/05/19

Büyük Orta Avrupa

649 € 'dan itibaren
12/05/19

Büyük Orta Avrupa ve Muhteşem Göller

1.599 € 'dan itibaren
16/03/19

Büyük Uzakdoğu

449 € 'dan itibaren
10/08/19

Büyük ve Güney İtalya

1.299 € 'dan itibaren
30/05/19

Büyük İskandinavya ve Fiyordlar

399 € 'dan itibaren
04/11/19

Büyük İspanya

349 € 'dan itibaren
02/03/19

Büyük İtalya

2.746 € 'dan itibaren
05/04/19

CIN TURU 1 TAM 1 YARIM

2.746 € 'dan itibaren
05/04/19

CIN TURU SQ 1 TAM 1 YARIM

549 € 'dan itibaren
23/04/19

Casablanca Marrakech

9.600 ₺ 'dan itibaren
05/04/19

Combo Amerika THY

7.900 ₺ 'dan itibaren
06/07/19

Costa Favolosa ile Norveç Fiyortları

5.900 ₺ 'dan itibaren
04/05/19

Costa Favolosa İle Egzotik Akdeniz Turu

4.200 ₺ 'dan itibaren
29/03/19

Costa Fortuna İle Akdeniz Fırsatı

5.900 ₺ 'dan itibaren
08/06/19

Costa Magica İle Baltık Başkentleri

2.196 € 'dan itibaren
02/05/19

Costa NeoRomantica ile Bir Başka Japonya

8.900 ₺ 'dan itibaren
25/05/19

Costa Pacifica İle Muhteşem Avrupa Durakları

1.996 € 'dan itibaren
12/04/19

Costa Venezia ile Yeni Dunya Turu

1.290 € 'dan itibaren
24/04/19

Crucestar ile Tuna Boyları

1.290 € 'dan itibaren
17/04/19

Crucestar ile Tuna İncileri

899 € 'dan itibaren
31/05/19

Egzotik Uzakdoğu

349 € 'dan itibaren
21/11/19

Endülüs

299 € 'dan itibaren
15/11/19

Espresso İtalya

599 € 'dan itibaren
03/04/19

Fas Kraliyet Şehirleri

1.496 € 'dan itibaren
03/04/19

Güney Afrika

399 € 'dan itibaren
19/04/19

Güney İtalya

399 € 'dan itibaren
21/11/19

Güney İtalya Sicilya

1.296 € 'dan itibaren
20/04/19

Heidinin Köyleri

2.596 € 'dan itibaren
03/04/19

Hindistan Nepal 1 TAM 1 YARIM

1.496 € 'dan itibaren
15/07/19

Hindistan Altın Üçgen 1 TAM 1 YARIM

9.800 ₺ 'dan itibaren
20/04/19

Houston Dallas New Orleans

3.596 € 'dan itibaren
16/04/19

Japonya Kore 1 TAM 1 YARIM

3.096 € 'dan itibaren
20/10/19

Japonya Kore Promosyon 1 TAM 1 YARIM

1.596 € 'dan itibaren
10/07/19

KUBA MEKSİKA TURU AF 1 TAM 1 YARIM

1.296 € 'dan itibaren
11/09/19

KUBA TURU AF

1.596 € 'dan itibaren
10/07/19

KUBA TURU AF 1 TAM 1 YARIM

1.596 € 'dan itibaren
10/07/19

KUBA TURU THY 1 TAM 1 YARIM

1.596 € 'dan itibaren
10/07/19

KUBA TURU THY 1 TAM 1 YARIM

349 € 'dan itibaren
04/11/19

Klasik İtalya

2.996 € 'dan itibaren
19/04/19

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan 1 TAM 1 YARIM

6.900 ₺ 'dan itibaren
16/05/19

LOS ANGELES LAS VEGAS

5.500 ₺ 'dan itibaren
31/05/19

LOS ANGELES LAS VEGAS Air France

7.500 ₺ 'dan itibaren
19/04/19

LOS ANGELES LAS VEGAS NEW YORK

7.000 ₺ 'dan itibaren
03/05/19

LOS ANGELES LAS VEGAS NEW YORK AİR FRANCE

1.899 € 'dan itibaren
08/08/19

La Belle De Cadix ile Endülüsün Kalbine Yolculuk Guadalquivir Nehri

399 € 'dan itibaren
14/11/19

Lizbon Porto

519 € 'dan itibaren
16/05/19

Londra

999 € 'dan itibaren
04/06/19

M/S Dnieper Princess Gemisi ile Dinyeper Nehri

1.499 € 'dan itibaren
20/07/19

M/S RUBLEV GEMİSİ İLE VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER

1.249 € 'dan itibaren
12/05/19

M/S RUBLEV GEMİSİ İLE VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER 8 Gece

1.399 € 'dan itibaren
21/05/19

M/S RUBLEV GEMİSİ İLE VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER 9 Gece

2.496 € 'dan itibaren
10/03/19

MEKSİKA CANCUN KÜBA 1 TAM 1 YARIM

2.496 € 'dan itibaren
10/03/19

MEKSİKA CANCUN KÜBA 1 TAM 1 YARIM PROMO

1.596 € 'dan itibaren
10/07/19

MEKSİKA KÜBA 1 TAM 1 YARIM

4.900 ₺ 'dan itibaren
16/05/19

MIAMI Air France

4.900 ₺ 'dan itibaren
20/04/19

MIAMI ORLANDO

990 € 'dan itibaren
03/04/19

MPS CRUCEVITA ILE HOLLANDA VE BELCIKA KANALLARI

1.890 € 'dan itibaren
11/06/19

MS Chernishevsky ile Volga Beyaz Geceler

1.790 € 'dan itibaren
13/07/19

MS Chernishevsky ile Volga Volga

1.890 € 'dan itibaren
11/06/19

MS Chernyshevsky ile Volga Beyaz Geceler

1.390 € 'dan itibaren
09/04/19

MS CruceBelle ile Hollanda ve Belçika Kanalları

1.390 € 'dan itibaren
23/04/19

MS CruceBelle ile Romantik Ren Turu

1.390 € 'dan itibaren
23/04/19

MS Crucebelle ile Romantik Ren Turu

1.990 € 'dan itibaren
22/09/19

MS Crucelake ile Volga Beyaz Geceler

1.290 € 'dan itibaren
24/04/19

MS Crucestar ile Tuna Boyları

1.690 € 'dan itibaren
18/06/19

MS Shashkov ile Volga Beyaz Geceler

1.490 € 'dan itibaren
20/07/19

MS Shashkov ile Volga Volga

6.900 ₺ 'dan itibaren
02/06/19

MSC Meraviglia İle Norveç Fiyortları Turu

5.900 ₺ 'dan itibaren
22/08/19

Majesty Of The Seas İle Miami Küba Karayipler Turu

499 € 'dan itibaren
03/05/19

Malta Sicilya

549 € 'dan itibaren
23/04/19

Marrakech Casablanca

6.900 ₺ 'dan itibaren
07/03/19

Meksika Taxco Acapulco

6.500 ₺ 'dan itibaren
09/03/19

Miami Newyork

5.500 ₺ 'dan itibaren
01/05/19

Miami Newyork Air France

5.900 ₺ 'dan itibaren
08/03/19

Miami Orlando Newyork

4.900 ₺ 'dan itibaren
25/03/19

Miami Orlando Air France

799 € 'dan itibaren
02/06/19

Moskova St. Petersburg

1.196 € 'dan itibaren
20/11/19

Mozartın Avrupa Köyleri Turlar Dahil

6.900 ₺ 'dan itibaren
24/03/19

Msc Armonia İle Miami Honduras Meksika Küba Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
12/05/19

Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Meksika Küba Turu

940 € 'dan itibaren
13/10/19

Msc Divina İle Akdeniz

820 € 'dan itibaren
06/10/19

Msc Fantasia İle Akdeniz

1.009 € 'dan itibaren
14/07/19

Msc Magnifica ile Akdeniz

8.900 ₺ 'dan itibaren
17/10/19

Msc Meravıglıa ile Amerika Kanada

1.996 € 'dan itibaren
01/12/19

Msc Musica ile Güney Amerika

7.900 ₺ 'dan itibaren
25/11/19

Msc Opera İle Küba Karayipler Turu

1.696 € 'dan itibaren
04/03/19

Msc Opera İle Küba Karayipler Meksika Varadero Turu

2.796 € 'dan itibaren
07/07/19

Msc Orchestra İle Yalnız Ve Gururlu İngiltere İzlanda Turu

877 € 'dan itibaren
19/09/19

Msc Poesia ile Kuzey Avrupa Akdeniz

1.223 € 'dan itibaren
06/06/19

Msc Preziosa İle Norveç Fiyortları

7.900 ₺ 'dan itibaren
22/03/19

Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde TL Keyfi İle

6.900 ₺ 'dan itibaren
12/04/19

Msc Seaside İle Miami Bahamalar Porto Rico Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
12/04/19

Msc Seaside İle Porto Rico Karayip Bahamalar Turu

1.596 € 'dan itibaren
04/09/19

Muhteşem Endonezya

5.900 ₺ 'dan itibaren
18/04/19

NEW YORK THY

5.900 ₺ 'dan itibaren
18/04/19

NEW YORK TURU

4.900 ₺ 'dan itibaren
13/11/19

New York Air France

6.500 ₺ 'dan itibaren
09/03/19

New York Miami

6.500 ₺ 'dan itibaren
09/03/19

New York Miami Son 5 Kisi!

6.500 ₺ 'dan itibaren
09/03/19

New York Miami Son 5 Kişi!

7.500 ₺ 'dan itibaren
18/05/19

New York Atlantik City Washington

399 € 'dan itibaren
20/04/19

Nice

399 € 'dan itibaren
04/04/19

Paris

499 € 'dan itibaren
09/04/19

Paris Disneyland

3.596 € 'dan itibaren
04/06/19

Peru Bolivya Şili 1 TAM 1 YARIM

449 € 'dan itibaren
02/11/19

Portekiz Endülüs

399 € 'dan itibaren
14/11/19

Porto Lizbon

299 € 'dan itibaren
16/05/19

Prag

399 € 'dan itibaren
04/06/19

Prag Viyana

329 € 'dan itibaren
22/11/19

Prag Viyana Budapeşte

6.900 ₺ 'dan itibaren
27/10/19

Pullman Horizon ile Casablanca Egzotik Kıyılar

3.900 ₺ 'dan itibaren
30/09/19

Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

6.900 ₺ 'dan itibaren
15/09/19

Pullman Zenith ile Fas Portekiz IbizaTuru

6.900 ₺ 'dan itibaren
07/09/19

Pullman Zenith ile Portekiz İspanya İngiltere Fransa Hollanda

5.900 ₺ 'dan itibaren
11/05/19

Pullman Zenith İle Baltık Başkentleri

6.500 ₺ 'dan itibaren
15/06/19

Pullman Zenith İle Norveç Fiyortları

2.796 € 'dan itibaren
06/07/19

Pulman Zenith ile Dünyanın Tepesine Rüya Yolculuk Dış Kabin

2.796 € 'dan itibaren
06/07/19

Pulman Zenith ile Dünyanın Tepesine Rüya Yolculuk İç Kabin

1.696 € 'dan itibaren
10/08/19

RCCL Allure of the seas ile Batı Karayipler

1.696 € 'dan itibaren
10/08/19

RCCL Allure of the seas ile Batı Karayipler

2.996 € 'dan itibaren
19/11/19

RCCL Celebrity Eclipse ile Güney Amerika

3.096 € 'dan itibaren
05/12/19

RCCL Celebrity Eclipse ile Vizesiz Güney Amerika

7.900 ₺ 'dan itibaren
15/05/19

RCCL Empress Of The Seas İle Baştan Başa Küba Turu

8.900 ₺ 'dan itibaren
26/07/19

RCCL Empress Of The Seas İle Miami Meksika Küba Turu

1.196 € 'dan itibaren
11/08/19

RCCL Jewel of the Seas ile Akdeniz İncileri

2.490 € 'dan itibaren
11/07/19

RCCL Voyager of the seas ile Vizesiz Japonya Kıyıları

1.099 € 'dan itibaren
01/07/19

River Disovery II ile Tuna Nehri Balkanlar 7 Ülke

299 € 'dan itibaren
23/05/19

Roma

799 € 'dan itibaren
06/04/19

SWISS CROWN ILE REN NEHRI ÜÇ ÜLKE

5.500 ₺ 'dan itibaren
17/04/19

San Francisco Las Vegas Los Angeles Air France

6.500 ₺ 'dan itibaren
30/03/19

San Francisco Las Vegas Los Angeles THY

349 € 'dan itibaren
11/08/19

Saraybosna

329 € 'dan itibaren
15/03/19

Sicilya

496 € 'dan itibaren
18/04/19

Strasbourg Colmar

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Sırbistan Bosna Hersek

1.096 € 'dan itibaren
20/09/19

Van Goghun Avrupa Köyleri

399 € 'dan itibaren
30/05/19

Venedik

2.396 € 'dan itibaren
02/04/19

Vietnam Kamboçya 1 TAM 1 YARIM

2.696 € 'dan itibaren
27/02/19

Vietnam Kamboçya SQ 1 TAM 1 YARIM

399 € 'dan itibaren
04/06/19

Viyana Budapeşte

429 € 'dan itibaren
09/06/19

Viyana Prag Budapeşte

7.900 ₺ 'dan itibaren
21/03/19

Voyager Of The Seas ile Hong Kong Vietnam Singapur Turu

7.900 ₺ 'dan itibaren
03/03/19

Voyager Of The Seas İle Singapur Malezya Tayland Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
09/06/19

Voyager Of The Seas İle Singapur Malezya Tayland Hong Kong Turu

5.863 ₺ 'dan itibaren
03/04/19

test turu 2

2.896 € 'dan itibaren
09/09/19

Çin Yangtze

2.896 € 'dan itibaren
09/09/19

Çin Yangtze 1 TAM 1 YARIM

2.896 € 'dan itibaren
09/09/19

Çin Yangtze SQ 1 TAM 1 YARIM

239 € 'dan itibaren
02/03/19

Üsküp

799 € 'dan itibaren
19/04/19

İskandinavya

299 € 'dan itibaren
17/04/19

İspanya Portekiz

399 € 'dan itibaren
25/11/19

İspanya Krallığı

299 € 'dan itibaren
13/11/19

İtalya Fransa