MIAMI TURU THY


12.01.2020
7 Gece 8 Gün

4.900 ₺

Satın Al
14.02.2020 - 21.02.2020
7 Gece - 8 Gün
4900 ₺
SEÇ
19.01.2020 - 26.01.2020
7 Gece - 8 Gün
5900 ₺
SEÇ
30.06.2019 - 07.07.2019
7 Gece - 8 Gün
6900 ₺
SEÇ
29.12.2019 - 05.01.2020
7 Gece - 8 Gün
7500 ₺
SEÇ


Web Yardım Hattı

444 4 380


FİYAT VE TUR DETAYLARI
İki Kişilik Odada:
Kişi Başı 4.900 ₺
İlave Yatak 4.900 ₺
Tek Kişi 6.900 ₺
0 - 2 Yaş 3.900 ₺
3 - 12 Yaş 4.880 ₺
Tura Dahil Olan Hizmetler
  - Türk Havayolları ile İstanbul -Miami- İstanbul gidiş dönüş uçak bileti,

  - Miami de Belirtilen otellerin birinde 6 gece konaklama,

  - Programda dahil olduğu belirtilen tüm transferler,

  - Zorunlu seyahat sigortası

  - Türkçe rehberlik hizmeti
Tura Dahil Olmayan Hizmetler
  - Kahvaltılar (Otel kahvaltı servislerinin yüksek bütçeli ve doyurucu/kaliteli olmayan mönülerden oluşması nedeniyle kahvaltı hizmeti sunmuyoruz. Otel kahvaltıları maalesef kalite ve bütçe açısından misafirlerimizi memnun edebilecek düzeyde değildir. Bu nedenle turlarımıza eşlik edecek olan rehberlerimiz sizleri otel içinde veya civarında bulunan bütçesi 7 - 8 Dolar arasında değişen ve kaliteli servis veren corner breakfast houselara yönlendirecektir.)

  - Vize ücreti ve servis bedeli (Vize Ücreti 225 USD)

  - Kahvaltı , öğle ve akşam yemekleri

  - Her türlü kişisel harcamalar

  - Programda dahil olduğu belirtilmeyen geziler

  - Müze ve Ören Girişleri

  - Yurtdışı çıkış harcı
Otel Detayları
HAMPTON INN & SUITES MIAMI-DORAL/DOLPHIN MALL
Uçuş Detayları
TUR PROGRAMI

12.01.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul-Miami
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde buluşuyoruz. Check-in işlemlerimizin ardından Türk...
2. Gün
Miami
Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Miami şehir Turu na k...
3. Gün
Miami
Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği Key West Turuna katılabilirler. Kuzey Amerikanı...
4. Gün
Miami
Arzu eden Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği ekstra Miamide Tekne Gezisine katılabilirsini...
5. Gün
Miami
Arzu eden Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği Sawgrass Mills Alışveriş Turuna katılabilirle...
6. Gün
Miami
Miamideki otelinizden araçla alınma rahatlığının keyfini çıkarın ve çift katlı bir otobüsle Everglad...
7. Gün
Miami-İstanbul
Belirlenen saatte Miami havalimanı na hareket ediyoruz. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden s...
8. Gün
İstanbul
Uçakta geçirdiğimiz gecenin ardından İstanbul a varışımızla seyahatimizin sonuna geliyoruz.
EKSTRA TURLAR

Miami Şehir Turu | 30 USD
Florida eyaletinin doğu kıyısında kalan, ABD nin en popüler tatil beldesi Miami, özellikle South Beach, Little Havana ve çılgın gece hayatı ile ünlüdür. Ayrıca farklı etnik yapısı ile deniz tatilinden daha fazlasını sunan Amerikan şehirlerinden biridir. Tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır.

Star Island Tekne Turu | 40 USD
Ünlü Hollywood yıldızlarının, basketbol oyuncularının muhteşem villalarını ve Key Biscayne Körfezini görme imkanı bulacaksınız.

Sawgrass Mills Alışveriş Turu | 40 USD
Miami şehrininin dışında olan ve her türlü ünlü markayı fabrika satış fiyatına satın alabileceğiniz Sawgrass Mills alışveriş turuna özel otobüsümüz ile gidip gelebilirsiniz. Ayrıca Miami ye oldukça yakın olan Fort Lauderdale şehrinin sahil kesimini de zamanın el verdiği sürece ziyaret etme fırsatı bulabilirsiniz.

Key West Turu | 150 USD
Kuzey Amerikanın en uç noktası olan ve Kübaya en yakın ABD şehri olan Key West ,Floridanın en ilginç noktalarından birisi. Miamiden Key Westeotobüs yolculuğu yaklaşık 2,5 saat sürecek olup, keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflayabilir,Isla Moradada verilecek molada, meşhur Tarpoon balıklarını elinizle besleyebilirsiniz. Key Weste varışımızla beraber panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Southernmost Point, ünlü yazar Ernest Hemingwayin evi, eski başkanlardan Harry S. Trumanın kışlık evi, Key West Marinası, Duval Avenue göreceğimiz yerler arasında. “Key Lime Pie” yemeden dönmeyin

Everglades Timsah Ciftligi Turu | 40 USD
Miamideki otelinizden araçla alınma rahatlığının keyfini çıkarın ve çift katlı bir otobüsle Evergladese gidin. Heyecan verici ve anlatımlı bir tekne turu ile Everglades Ulusal Parkını keşfedin.Everglades hakkında her şeyi öğrenin. Eğitici timsah gösterisinde bebek bir timsaha dokunun ve hatta elinizde tutun. Ulusal Parkta bir yürüyüşe çıkarak ve çok sayıda timsah sergisini seyrederek, serbest zamanın keyfini çıkarın.Bu 5 saatlik program, Miamideki otellerden araç ile alınma, parka giriş, anlatımlı tekne turu, eğitici bir timsah gösterisi ve çeşitli sergileri görmek için serbest zaman içerir. Turlar, 09:30 ve 13:30 da olmak üzere günde iki kez gerçekleştirilir.

UYARILAR VE NOTLAR
- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.18 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- Satın almış olduğunuz tur bir PROMOSYON turudur. Promosyon turlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. TÜRK LİRASI, EURO ve USD ile yapılan promosyon kampanyalarda, tur bedelinin(%100ü) tamamı tahsil edilmek zorundadır.

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100ünü Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.
MÜŞTERİ YORUMLARI

YORUM YAZ

12.01.2020 TARİHLİ Tur Programı

1. Gün
İstanbul-Miami
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde buluşuyoruz. Check-in işlemlerimizin ardından Türk Havayolları ile Miamiye hareket ediyoruz. Miamiye varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile Florida nın en renkli şehrindeki otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.
2. Gün
Miami
Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Miami şehir Turu na katılabilirler. Florida eyaletinin doğu kıyısında kalan, ABD nin en popüler tatil beldesi Miami, özellikle South Beach, Little Havana ve çılgın gece hayatı ile ünlüdür. Ayrıca farklı etnik yapısı ile deniz tatilinden daha fazlasını sunan Amerikan şehirlerinden biridir. Tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Miami Şehrinin en elit kısmında yer alan yıldızlar adasında. Sinema ve müzik dünyasının en meşhur kişilerinin evlerini yakından görme fırsatını bulacaksınız.Geceleme otelimizde.
3. Gün
Miami
Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği Key West Turuna katılabilirler. Kuzey Amerikanın en uç noktası olan ve Kübaya en yakın ABD şehri olan Key West, Florida nın en ilginç noktalarından birisi. Miamiden Key Weste otobüs yolculuğu yaklaşık 2,5 saat sürecek olup, keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflayabilir, Isla Moradada verilecek molada, meşhur Tarpoon balıklarını elinizle besleyebilirsiniz. Key Weste varışımızla beraber panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Southernmost Point, ünlü yazar Ernest Hemingwayin evi, eski başkanlardan Harry S. Trumanın kışlık evi, Key West Marinası, Duval Avenue göreceğimiz yerler arasında. “Key Lime Pie” yemeden dönmeyin. Turumuzun bitmesinin ardından geceleme için Miami deki otelimize dönüyoruz.
4. Gün
Miami
Arzu eden Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği ekstra Miamide Tekne Gezisine katılabilirsiniz.Bu turumuzda;Ünlü Hollywood yıldızlarının, basketbol oyuncularının muhteşem villalarını ve Key Biscayne Körfezi ni görme imkanı bulacaksınız. Gezinin ardından otelimize hareket ediyoruz.
5. Gün
Miami
Arzu eden Misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği Sawgrass Mills Alışveriş Turuna katılabilirler.Her türlü ünlü markayı fabrika satış fiyatına satın alabileceğiniz Sawgrass Mills alışveriş turuna özel otobüsümüz ile gidip gelebilirsiniz. Ayrıca Miami ye oldukça yakın olan Fort Lauderdale şehrinin sahil kesimini de zamanın el verdiği sürece ziyaret etme fırsatı bulabilirsiniz.
6. Gün
Miami
Miamideki otelinizden araçla alınma rahatlığının keyfini çıkarın ve çift katlı bir otobüsle Evergladese gidin. Heyecan verici ve anlatımlı bir tekne turu ile Everglades Ulusal Parkını keşfedin.Everglades hakkında her şeyi öğrenin. Eğitici timsah gösterisinde bebek bir timsaha dokunun ve hatta elinizde tutun. Ulusal Parkta bir yürüyüşe çıkarak ve çok sayıda timsah sergisini seyrederek, serbest zamanın keyfini çıkarın.Bu 5 saatlik program, Miamideki otellerden araç ile alınma, parka giriş, anlatımlı tekne turu, eğitici bir timsah gösterisi ve çeşitli sergileri görmek için serbest zaman içerir. Turlar, 09:30 ve 13:30 da olmak üzere günde iki kez gerçekleştirilir.
7. Gün
Miami-İstanbul
Belirlenen saatte Miami havalimanı na hareket ediyoruz. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları ile İstanbul a hareket ediyoruz.
8. Gün
İstanbul
Uçakta geçirdiğimiz gecenin ardından İstanbul a varışımızla seyahatimizin sonuna geliyoruz.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş  
MIAMI TURU THY
16.06.2019 5.900 ₺ 8.900 ₺ 2.000 ₺ 5.880 ₺ Satın al
MIAMI TURU THY
22.06.2019 6.900 ₺ 8.900 ₺ 5.000 ₺ 6.880 ₺ Satın al
MIAMI TURU THY
30.06.2019 6.900 ₺ 8.900 ₺ 5.000 ₺ 6.880 ₺ Satın al
MIAMI TURU THY
09.07.2019 7.500 ₺ 9.500 ₺ 5.900 ₺ 7.480 ₺ Satın al
MIAMI TURU THY
15.07.2019 7.500 ₺ 9.500 ₺ 5.500 ₺ 7.480 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
12.08.2019 7.500 ₺ 10.500 ₺ 5.500 ₺ 7.480 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
14.08.2019 7.500 ₺ 9.500 ₺ 5.500 ₺ 7.480 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
26.08.2019 7.500 ₺ 9.500 ₺ 5.500 ₺ 7.480 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
02.09.2019 5.900 ₺ 8.400 ₺ 4.000 ₺ 5.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
07.09.2019 5.900 ₺ 8.400 ₺ 4.000 ₺ 5.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
16.09.2019 5.900 ₺ 8.400 ₺ 4.000 ₺ 5.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
22.09.2019 5.900 ₺ 7.900 ₺ 4.000 ₺ 5.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
28.09.2019 5.900 ₺ 8.400 ₺ 4.000 ₺ 5.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
04.10.2019 5.900 ₺ 8.400 ₺ 4.000 ₺ 5.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
20.10.2019 5.900 ₺ 8.400 ₺ 4.000 ₺ 5.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
24.11.2019 5.900 ₺ 7.900 ₺ 4.000 ₺ 5.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
29.12.2019 7.500 ₺ 9.500 ₺ 5.500 ₺ 7.480 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
12.01.2020 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.900 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
18.01.2020 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.900 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
19.01.2020 5.900 ₺ 7.900 ₺ 3.500 ₺ 5.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
24.01.2020 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.900 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
25.01.2020 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.900 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+
MIAMI TURU THY
14.02.2020 4.900 ₺ 6.900 ₺ 3.900 ₺ 4.880 ₺ Satın al
7+

Miami Şehir Turu | 30 USD
Florida eyaletinin doğu kıyısında kalan, ABD nin en popüler tatil beldesi Miami, özellikle South Beach, Little Havana ve çılgın gece hayatı ile ünlüdür. Ayrıca farklı etnik yapısı ile deniz tatilinden daha fazlasını sunan Amerikan şehirlerinden biridir. Tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır.

Star Island Tekne Turu | 40 USD
Ünlü Hollywood yıldızlarının, basketbol oyuncularının muhteşem villalarını ve Key Biscayne Körfezini görme imkanı bulacaksınız.

Sawgrass Mills Alışveriş Turu | 40 USD
Miami şehrininin dışında olan ve her türlü ünlü markayı fabrika satış fiyatına satın alabileceğiniz Sawgrass Mills alışveriş turuna özel otobüsümüz ile gidip gelebilirsiniz. Ayrıca Miami ye oldukça yakın olan Fort Lauderdale şehrinin sahil kesimini de zamanın el verdiği sürece ziyaret etme fırsatı bulabilirsiniz.

Key West Turu | 150 USD
Kuzey Amerikanın en uç noktası olan ve Kübaya en yakın ABD şehri olan Key West ,Floridanın en ilginç noktalarından birisi. Miamiden Key Westeotobüs yolculuğu yaklaşık 2,5 saat sürecek olup, keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflayabilir,Isla Moradada verilecek molada, meşhur Tarpoon balıklarını elinizle besleyebilirsiniz. Key Weste varışımızla beraber panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Southernmost Point, ünlü yazar Ernest Hemingwayin evi, eski başkanlardan Harry S. Trumanın kışlık evi, Key West Marinası, Duval Avenue göreceğimiz yerler arasında. “Key Lime Pie” yemeden dönmeyin

Everglades Timsah Ciftligi Turu | 40 USD
Miamideki otelinizden araçla alınma rahatlığının keyfini çıkarın ve çift katlı bir otobüsle Evergladese gidin. Heyecan verici ve anlatımlı bir tekne turu ile Everglades Ulusal Parkını keşfedin.Everglades hakkında her şeyi öğrenin. Eğitici timsah gösterisinde bebek bir timsaha dokunun ve hatta elinizde tutun. Ulusal Parkta bir yürüyüşe çıkarak ve çok sayıda timsah sergisini seyrederek, serbest zamanın keyfini çıkarın.Bu 5 saatlik program, Miamideki otellerden araç ile alınma, parka giriş, anlatımlı tekne turu, eğitici bir timsah gösterisi ve çeşitli sergileri görmek için serbest zaman içerir. Turlar, 09:30 ve 13:30 da olmak üzere günde iki kez gerçekleştirilir.

- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.18 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.İptal Koşulları

- Satın almış olduğunuz tur bir PROMOSYON turudur. Promosyon turlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. TÜRK LİRASI, EURO ve USD ile yapılan promosyon kampanyalarda, tur bedelinin(%100ü) tamamı tahsil edilmek zorundadır.

- 45 - 30 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının % 25i kesilip geri kalanı iade edilir.

- 30 - 16 gün arası vergi ve zorunlu harçlar hariç paket tur fiyatının %50si kesilip geri kalanı iade edilir.

- Tüketici 15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur paketinin %100ünü Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

- Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

- İç hat uçak biletlerinin ödeme dönemleri yerel havayollarının belirlediği tarihler hükmünde olması sebebi ile, tur iptali durumunda iade edilecek olan tutardan iptal koşullarında belirlenen gün sınırlarından bağımsız şekilde iç hatlara yolcu için yapılan ödemeler iade edilmemektedir.

YORUM YAZ

BENZER TURLARIMIZ

996 € 'dan itibaren
20/09/19

4 Göl 5 Köy Turu

1.390 € 'dan itibaren
22/05/19

4 Crucestar ile Tuna İncileri

1.390 € 'dan itibaren
22/05/19

4 MS Crucelake ile Volga Volga

1.390 € 'dan itibaren
22/05/19

4 MS Crucelake ile Volga Volga 10 Gece

1.390 € 'dan itibaren
11/05/19

4 MS Crucelake ile Volga Volga 11 Gece

1.290 € 'dan itibaren
24/04/19

4 MS Crucestar ile Tuna Boyları

849 € 'dan itibaren
18/04/19

4 SERENITY ile LALE ZAMANINDA REN NEHRİ

1.399 € 'dan itibaren
27/06/19

4 SWISS CROWN ile Ren Nehri Main Nehri

999 € 'dan itibaren
01/07/19

4 Swiss Crown ile Main Nehri Main

699 € 'dan itibaren
24/11/19

4 Swiss Crown ile Noel Pazarları Ve Romantik Ren Nehri 3 Ülke

899 € 'dan itibaren
27/06/19

4 Swiss Crown ile Ren Main Nehri 4 Gece

899 € 'dan itibaren
27/06/19

4 Swiss Crown ile Ren Main Nehri 4 Gece

699 € 'dan itibaren
24/11/19

4 Swıss Crown İle Noel Pazarları Ve Romantik Ren Nehri 3 Ülke

699 € 'dan itibaren
24/11/19

4 Swıss Crown İle Noel Pazarları Ve Romantik Ren Nehri 3 Ülke

1.590 € 'dan itibaren
24/04/19

5 CruceVita ile Romantik Ren ve Lale Zamanları

999 € 'dan itibaren
28/10/19

5 DLX Nicko Vision ile Cumhuriyet Bayraminda Tuna Nehri Orta Avrupa

699 € 'dan itibaren
28/10/19

5 DLX Nicko Vision ile Cumhuriyet Bayramında Tuna Nehri Orta Avrupa

1.590 € 'dan itibaren
17/07/19

5 MPS Crucevita ile Romantik Ren Turu

1.699 ₺ 'dan itibaren
10/06/19

ADA BEACH HOTEL

1.896 € 'dan itibaren
08/01/20

ADALAR ÜLKESİ FİLİPİNLER

2.696 € 'dan itibaren
25/12/19

Adalar Ülkesi Filipinler

429 € 'dan itibaren
22/06/19

Adım Adım Ukrayna

399 € 'dan itibaren
11/11/19

Almanya Polonya

399 € 'dan itibaren
04/11/19

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

549 € 'dan itibaren
10/08/19

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Kurban Bayramı Fırsatı

3.900 ₺ 'dan itibaren
19/07/19

Amalfi Tatili

2.299 € 'dan itibaren
02/06/19

Amaserena ile Romantik Ren Nehri 4 Ulke

379 € 'dan itibaren
10/10/19

Amsterdam

349 € 'dan itibaren
12/07/19

Arnavutluk Makedonya Kosova

449 € 'dan itibaren
15/07/19

Avrupa Karması

5.896 € 'dan itibaren
20/12/19

Avustralya Yeni Zelanda (Yılbaşı) 1 TAM 1 YARIM

499 € 'dan itibaren
19/09/19

BENELUX PARİS 3

349 € 'dan itibaren
17/04/19

BILBAO MADRID

499 € 'dan itibaren
10/05/19

Bangkok Pattaya

799 € 'dan itibaren
11/08/19

Bangkok Pattaya Phuket

499 € 'dan itibaren
10/05/19

Bangkok Pattaya 3 // 7 Ekstra Tur Aksam Yemekleri Dahil 6 GECE

499 € 'dan itibaren
10/05/19

Bangkok Pattaya 4 // 7 Ekstra Tur Aksam Yemekleri Dahil 6 GECE

599 € 'dan itibaren
23/11/19

Bangkok Phuket

999 € 'dan itibaren
10/05/19

Bangkok Phuket Singapur

549 € 'dan itibaren
14/06/19

Basklar Güney Fransa

546 € 'dan itibaren
17/05/19

Bavyera Alsace

699 € 'dan itibaren
25/08/19

Baştan Başa Rusya

299 € 'dan itibaren
21/06/19

Belgrad

399 € 'dan itibaren
23/11/19

Benelux Paris

2.796 € 'dan itibaren
20/09/19

Bir Başka Amerika 1 TAM 1 YARIM

549 € 'dan itibaren
11/08/19

Bir Başka İtalya

1.196 € 'dan itibaren
20/11/19

Biscay Körfezi Hazineleri

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Bosna Hersek Sırbistan

1.996 € 'dan itibaren
06/11/19

Brezilya Arjantin Paraguay

1.896 € 'dan itibaren
13/09/19

Brezilya Arjantin PROMO

2.396 € 'dan itibaren
20/11/19

Brezilya Arjantin THY

329 € 'dan itibaren
01/11/19

Budapeşte Viyana Prag

499 € 'dan itibaren
11/08/19

Budva Turu

399 € 'dan itibaren
11/11/19

BÜYÜK İSPANYA 3

449 € 'dan itibaren
13/07/19

Büyük Balkanlar

449 € 'dan itibaren
13/07/19

Büyük Balkanlar Turu THY 3-4 Oteller

449 € 'dan itibaren
13/07/19

Büyük Balkanlar Turu THY Tiran Gidis 3-4 Oteller

5.396 € 'dan itibaren
03/06/19

Büyük Güney Amerika 1 TAM 1 YARIM

399 € 'dan itibaren
06/05/19

Büyük Orta Avrupa

649 € 'dan itibaren
12/05/19

Büyük Orta Avrupa ve Muhteşem Göller

449 € 'dan itibaren
10/08/19

Büyük ve Güney İtalya

1.299 € 'dan itibaren
30/05/19

Büyük İskandinavya ve Fiyordlar

399 € 'dan itibaren
11/11/19

Büyük İspanya

349 € 'dan itibaren
23/11/19

Büyük İtalya

6.300 ₺ 'dan itibaren
10/08/19

Büyülü Zanzibar

6.300 ₺ 'dan itibaren
10/08/19

Büyülü Zanzibar

3.940 ₺ 'dan itibaren
03/10/19

CONCORDE HOTEL UÇAKLI PAKET

1.069 € 'dan itibaren
14/09/19

COSTA FORTUNA ile BATI AKDENİZ II

599 € 'dan itibaren
15/05/19

Casablanca Marrakech

6.400 ₺ 'dan itibaren
08/11/19

Celebrity Equinox ile Doğu Karayipler

2.860 € 'dan itibaren
22/11/19

Celebrity Millennium ile Büyülü Uzak Doğu

9.600 ₺ 'dan itibaren
25/05/19

Combo Amerika THY

4.900 ₺ 'dan itibaren
16/05/20

Costa Fascinosa ile Norveç Fiyortları Turu

5.600 ₺ 'dan itibaren
26/05/19

Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz

7.900 ₺ 'dan itibaren
06/07/19

Costa Favolosa ile Norveç Fiyortları

5.200 ₺ 'dan itibaren
31/10/19

Costa Favolosa İle Akdeniz Portekiz Turu

2.806 € 'dan itibaren
04/05/19

Costa Favolosa İle Egzotik Akdeniz Turu

7.900 ₺ 'dan itibaren
20/01/20

Costa Fortuna ile Singapur Malezya TaylandTuru

6.900 ₺ 'dan itibaren
02/12/19

Costa Fortuna ile Singapur Tayland Kamboçya Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
02/12/19

Costa Fortuna ile Singapur Tayland KamboçyaTuru

8.900 ₺ 'dan itibaren
09/03/20

Costa Fortuna ile Singapur Vietnam Tayland Kamboçya Turu

3.900 ₺ 'dan itibaren
26/04/19

Costa Fortuna İle Akdeniz Fırsatı

3.900 ₺ 'dan itibaren
30/05/20

Costa Magica İle Baltık Başkentleri

1.596 € 'dan itibaren
02/05/19

Costa NeoRomantica ile Bir Başka Japonya

8.500 ₺ 'dan itibaren
25/05/19

Costa Pacifica İle Muhteşem Avrupa Durakları

3.496 € 'dan itibaren
12/04/19

Costa Venezia ile Yeni Dunya Turu

5.900 ₺ 'dan itibaren
23/11/19

Costa Victoria Maldivler Hindistan Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
01/11/19

Costa Victoria Maldivler Srilanka Hindistan Turu

1.290 € 'dan itibaren
24/04/19

Crucestar ile Tuna Boyları

1.390 € 'dan itibaren
22/05/19

Crucestar ile Tuna İncileri

299 € 'dan itibaren
03/05/19

Dubai

4.125 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

ELEXUS UÇAKLI PAKET Deluxe Oda

4.125 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

ELEXUS UÇAKLI PAKET Standart Oda

849 € 'dan itibaren
24/07/19

Egzotik Uzakdoğu

849 € 'dan itibaren
24/07/19

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

349 € 'dan itibaren
21/11/19

Endülüs

799 € 'dan itibaren
22/06/19

Endülüs Fas

349 € 'dan itibaren
30/10/19

Espresso İtalya

8.900 ₺ 'dan itibaren
26/08/19

Express Amerika THY

799 € 'dan itibaren
22/06/19

Fas Endülüs

749 € 'dan itibaren
06/07/19

Fas Kraliyet Şehirleri

1.696 € 'dan itibaren
29/05/19

Güney Afrika

399 € 'dan itibaren
04/10/19

Güney İtalya

399 € 'dan itibaren
21/11/19

Güney İtalya Sicilya

996 € 'dan itibaren
20/10/19

Heidinin Köyleri

1.996 € 'dan itibaren
18/05/19

Hindistan Nepal

1.296 € 'dan itibaren
15/07/19

Hindistan Altın Üçgen

9.800 ₺ 'dan itibaren
18/05/19

Houston Dallas New Orleans

6.200 ₺ 'dan itibaren
08/11/19

Independence of the Seas ile Batı Karayipler

6.200 ₺ 'dan itibaren
08/11/19

Independence of the Seas ile Batı Karayipler

2.696 € 'dan itibaren
20/10/19

Japonya Kore

2.596 € 'dan itibaren
17/05/19

Japonya Kore Promosyon

3.950 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

KAYA ARTEMIS UÇAKLI PAKET Standard Oda

3.950 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

KAYA ARTEMIS UÇAKLI PAKET Standart Oda

3.950 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

KAYA ARTEMIS UÇAKLI PAKET Villa Oda

5.590 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

KAYA PLAZZO UÇAKLI PAKET Deluxe Deniz Manz.

5.590 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

KAYA PLAZZO UÇAKLI PAKET Deluxe Kara Manz.

5.590 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

KAYA PLAZZO UÇAKLI PAKET Superior Oda

1.796 € 'dan itibaren
10/11/19

Kanada Turu

349 € 'dan itibaren
04/11/19

Klasik İtalya

1.596 € 'dan itibaren
11/09/19

Küba Turu AF

1.296 € 'dan itibaren
23/09/19

Küba Turu THY

2.396 € 'dan itibaren
19/05/19

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

3.385 ₺ 'dan itibaren
10/06/19

LORD PALACE UÇAKLI PAKET

1.899 € 'dan itibaren
08/08/19

La Belle De Cadix ile Endülüsün Kalbine Yolculuk Guadalquivir Nehri

449 € 'dan itibaren
26/09/19

Lizbon Porto

549 € 'dan itibaren
18/07/19

Londra

7.500 ₺ 'dan itibaren
20/01/20

Los Angeles Las Vegas New York THY

6.100 ₺ 'dan itibaren
19/11/19

Los Angeles Las Vegas AF

7.000 ₺ 'dan itibaren
24/06/19

Los Angeles Las Vegas THY

999 € 'dan itibaren
04/06/19

M/S Dnieper Princess Gemisi ile Dinyeper Nehri

1.499 € 'dan itibaren
20/07/19

M/S RUBLEV GEMİSİ İLE VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER

1.249 € 'dan itibaren
12/05/19

M/S RUBLEV GEMİSİ İLE VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER 8 Gece

1.459 € 'dan itibaren
09/08/19

M/S RUBLEV GEMİSİ İLE VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER 9 Gece

299 € 'dan itibaren
17/04/19

MADRID BILBAO

2.779 ₺ 'dan itibaren
10/06/19

MALPAS HOTEL DENİZ MANZARALI

2.779 ₺ 'dan itibaren
10/06/19

MALPAS HOTEL KARA MANZARALI

2.779 ₺ 'dan itibaren
10/06/19

MALPAS HOTEL UÇAKLI PAKET

1.796 € 'dan itibaren
02/07/19

MEKSİKA CANCUN KÜBA

2.970 ₺ 'dan itibaren
03/10/19

MERIT PARK HOTEL UÇAKLI PAKET

5.200 ₺ 'dan itibaren
12/01/20

MIAMI ORLANDO

1.890 € 'dan itibaren
11/06/19

MS Chernishevsky ile Volga Beyaz Geceler

1.790 € 'dan itibaren
13/07/19

MS Chernishevsky ile Volga Volga

1.890 € 'dan itibaren
11/06/19

MS Chernyshevsky ile Volga Beyaz Geceler

1.390 € 'dan itibaren
09/04/19

MS CruceBelle ile Hollanda ve Belçika Kanalları

1.390 € 'dan itibaren
25/09/19

MS CruceBelle ile Romantik Ren Turu

1.390 € 'dan itibaren
25/09/19

MS Crucebelle ile Romantik Ren Turu

1.990 € 'dan itibaren
22/09/19

MS Crucelake ile Volga Beyaz Geceler

1.290 € 'dan itibaren
24/04/19

MS Crucestar ile Tuna Boyları

1.690 € 'dan itibaren
18/06/19

MS Shashkov ile Volga Beyaz Geceler

1.490 € 'dan itibaren
20/07/19

MS Shashkov ile Volga Volga

3.106 € 'dan itibaren
14/07/19

MSC Meraviglia İle Norveç Fiyortları Turu

5.900 ₺ 'dan itibaren
22/08/19

Majesty Of The Seas İle Miami Küba Karayipler Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
31/05/19

Maldivler Fun Island Beach Front Room Tam Pansiyon

6.900 ₺ 'dan itibaren
31/05/19

Maldivler Paradise Island Beach Bungalow Yarım Pansiyon

499 € 'dan itibaren
07/09/19

Malta Sicilya

599 € 'dan itibaren
15/05/19

Marrakech Casablanca

6.900 ₺ 'dan itibaren
07/05/19

Meksika Taxco Acapulco

9.900 ₺ 'dan itibaren
18/10/19

Miami Havana Turu

9.900 ₺ 'dan itibaren
18/10/19

Miami Havana Turu 1 TAM 1 YARIM

9.900 ₺ 'dan itibaren
18/10/19

Miami Havana Turu 1 TAM 1YARIM

7.900 ₺ 'dan itibaren
21/07/19

Miami Las Vegas Los Angeles THY

5.900 ₺ 'dan itibaren
01/06/19

Miami New York AF

5.900 ₺ 'dan itibaren
15/01/20

Miami Newyork

8.900 ₺ 'dan itibaren
21/09/19

Miami Orlando Newyork

7.900 ₺ 'dan itibaren
21/07/19

Miami Las Vegas Los Angeles THY

7.900 ₺ 'dan itibaren
21/07/19

Miami Las vegas Los Angeles THY

4.900 ₺ 'dan itibaren
17/09/19

Miami Tatili AF

1.296 € 'dan itibaren
02/06/19

Mozartın Avrupa Köyleri Turlar Dahil

6.900 ₺ 'dan itibaren
19/05/19

Msc Armonia İle Miami Honduras Meksika Küba Turu

7.400 ₺ 'dan itibaren
13/10/19

Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Meksika Küba Turu

1.000 € 'dan itibaren
13/10/19

Msc Divina İle Akdeniz

820 € 'dan itibaren
06/10/19

Msc Fantasia İle Akdeniz

1.009 € 'dan itibaren
14/07/19

Msc Magnifica ile Akdeniz

5.900 ₺ 'dan itibaren
11/05/19

Msc Meraviglia İle Baltık Başkentleri

8.900 ₺ 'dan itibaren
25/11/19

Msc Opera İle Küba Karayipler Turu

877 € 'dan itibaren
19/09/19

Msc Poesia ile Kuzey Avrupa Akdeniz

1.399 € 'dan itibaren
02/06/19

Msc Poesia İle Baltık Başkentleri

1.223 € 'dan itibaren
06/06/19

Msc Preziosa İle Norveç Fiyortları

6.900 ₺ 'dan itibaren
03/01/20

Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde TL Keyfi İle

5.900 ₺ 'dan itibaren
24/05/19

Msc Seaside İle Miami Porto Rico Karayipler Turu

5.900 ₺ 'dan itibaren
24/05/19

Msc Seaside İle Miami Bahamalar Porto Rico Turu

1.696 € 'dan itibaren
04/09/19

Muhteşem Endonezya

596 € 'dan itibaren
29/12/19

Münih Salzburg Turu Neuschwanstein Şatosu Turu Dahil!

3.480 ₺ 'dan itibaren
03/10/19

NUHUN GEMISI UÇAKLI PAKET Deluxe 1

3.480 ₺ 'dan itibaren
03/10/19

NUHUN GEMISI UÇAKLI PAKET Deluxe 2

3.480 ₺ 'dan itibaren
03/10/19

NUHUN GEMISI UÇAKLI PAKET Villa Oda

8.500 ₺ 'dan itibaren
02/06/19

New York Atlantik City Washington

5.500 ₺ 'dan itibaren
13/11/19

New York Air France

5.500 ₺ 'dan itibaren
13/11/19

New York Firsati AF

5.900 ₺ 'dan itibaren
13/10/19

New York Firsati THY

5.900 ₺ 'dan itibaren
15/01/20

New York Miami

5.900 ₺ 'dan itibaren
15/01/20

New York Miami Son 5 Kisi!

5.900 ₺ 'dan itibaren
15/01/20

New York Miami Son 5 Kişi!

3.900 ₺ 'dan itibaren
24/06/19

Nice Marsilya

5.900 ₺ 'dan itibaren
31/05/19

Ortçağdan Günümüze Toskana Vadisi TÜM TURLAR DAHİL!

3.590 € 'dan itibaren
08/08/19

Ovation Of The Seas İle Alaska

4.450 ₺ 'dan itibaren
23/06/19

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB. / HYATT REGENCY PHUKET RESORT 5 VB.

4.450 ₺ 'dan itibaren
23/06/19

PHUKET TATİLİ

4.450 ₺ 'dan itibaren
23/06/19

PHUKET TATİLİ SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB. / HYATT REGENCY PHUKET RESORT 5 VB.

399 € 'dan itibaren
03/10/19

Paris

549 € 'dan itibaren
28/06/19

Paris Disneyland

3.696 € 'dan itibaren
07/10/19

Peru Bolivya Şili 1 TAM 1 YARIM

599 € 'dan itibaren
23/11/19

Phuket Bangkok

449 € 'dan itibaren
23/11/19

Portekiz Endülüs

449 € 'dan itibaren
26/09/19

Porto Lizbon

299 € 'dan itibaren
16/05/19

Prag

329 € 'dan itibaren
22/11/19

Prag Viyana Budapeşte

3.500 ₺ 'dan itibaren
06/05/19

Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

6.900 ₺ 'dan itibaren
15/09/19

Pullman Zenith ile Fas Portekiz IbizaTuru

6.900 ₺ 'dan itibaren
26/04/19

Pullman Zenith ile Portekiz İspanya İngiltere Fransa Hollanda

5.900 ₺ 'dan itibaren
04/05/19

Pullman Zenith İle Baltık Başkentleri

5.900 ₺ 'dan itibaren
18/05/19

Pullman Zenith İle Norveç Fiyortları

8.900 ₺ 'dan itibaren
06/07/19

Pulman Zenith ile Dünyanın Tepesine Rüya Yolculuk Dış Kabin

8.900 ₺ 'dan itibaren
06/07/19

Pulman Zenith ile Dünyanın Tepesine Rüya Yolculuk İç Kabin

6.500 ₺ 'dan itibaren
02/11/19

RCCL Allure of the seas ile Batı Karayipler

6.200 ₺ 'dan itibaren
28/09/19

RCCL Allure of the seas ile Doğu Karayipler

2.996 € 'dan itibaren
19/11/19

RCCL Celebrity Eclipse ile Güney Amerika

3.096 € 'dan itibaren
05/12/19

RCCL Celebrity Eclipse ile Vizesiz Güney Amerika

7.900 ₺ 'dan itibaren
15/05/19

RCCL Empress Of The Seas İle Miami Küba Turu

8.900 ₺ 'dan itibaren
26/07/19

RCCL Empress Of The Seas İle Miami Meksika Küba Turu

1.296 € 'dan itibaren
11/08/19

RCCL Jewel of the Seas ile Akdeniz İncileri

2.490 € 'dan itibaren
11/07/19

RCCL Voyager of the seas ile Vizesiz Japonya Kıyıları

1.969 ₺ 'dan itibaren
10/06/19

RIVERSIDE GARDEN UÇAKLI PAKET RIVERSIDE GARDEN UÇAKLI PAKET

299 € 'dan itibaren
08/11/19

Roma

2.900 ₺ 'dan itibaren
18/07/19

RİMİNİ TATİLİ

2.615 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

SALAMIS BAY UÇAKLI PAKET

5.900 ₺ 'dan itibaren
16/11/19

San Francisco Las Vegas Los Angeles Air France

6.500 ₺ 'dan itibaren
19/05/19

San Francisco Las Vegas Los Angeles THY

349 € 'dan itibaren
11/08/19

Saraybosna

399 € 'dan itibaren
17/05/19

Sicilya

546 € 'dan itibaren
04/06/19

Strasbourg Colmar

8.400 ₺ 'dan itibaren
13/09/19

Symphony of the Seas ile Batı Karayipler

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Sırbistan Bosna Hersek

2.650 ₺ 'dan itibaren
10/06/19

THE SAVOY PALACE UÇAKLI PAKET

2.500 ₺ 'dan itibaren
03/09/19

TUNUS TATİLİ

2.210 ₺ 'dan itibaren
04/09/19

VUNI PALACE UÇAKLI PAKET Standart Oda

1.196 € 'dan itibaren
20/09/19

Van Goghun Avrupa Köyleri

6.900 ₺ 'dan itibaren
29/05/19

Vanilya Adası Mauritius THY

399 € 'dan itibaren
26/10/19

Venedik

2.196 € 'dan itibaren
08/08/19

Vietnam Kamboçya

399 € 'dan itibaren
27/08/19

Viyana Budapeşte

429 € 'dan itibaren
09/06/19

Viyana Prag Budapeşte

6.900 ₺ 'dan itibaren
09/06/19

Voyager Of The Seas İle Singapur Malezya Tayland Hong Kong Turu

796 € 'dan itibaren
28/12/19

Yılbaşında Avrupa Masalı

896 € 'dan itibaren
30/12/19

Yılbaşında Lizbon Porto TÜM TURLAR DAHİL!

999 € 'dan itibaren
20/07/19

ispanya Portekiz Fas / TK / 3

2.596 € 'dan itibaren
28/05/19

Çin Yangtze

2.196 € 'dan itibaren
04/06/19

Çin Turu

799 € 'dan itibaren
17/05/19

İskandinavya

349 € 'dan itibaren
17/04/19

İspanya Portekiz

399 € 'dan itibaren
25/11/19

İspanya Krallığı

299 € 'dan itibaren
13/11/19

İtalya Fransa

BENZER TURLARIMIZ

996 € 'dan itibaren
20/09/19

4 Göl 5 Köy Turu

1.390 € 'dan itibaren
22/05/19

4 Crucestar ile Tuna İncileri

1.390 € 'dan itibaren
22/05/19

4 MS Crucelake ile Volga Volga

1.390 € 'dan itibaren
22/05/19

4 MS Crucelake ile Volga Volga 10 Gece

1.390 € 'dan itibaren
11/05/19

4 MS Crucelake ile Volga Volga 11 Gece

1.290 € 'dan itibaren
24/04/19

4 MS Crucestar ile Tuna Boyları

849 € 'dan itibaren
18/04/19

4 SERENITY ile LALE ZAMANINDA REN NEHRİ

1.399 € 'dan itibaren
27/06/19

4 SWISS CROWN ile Ren Nehri Main Nehri

999 € 'dan itibaren
01/07/19

4 Swiss Crown ile Main Nehri Main

699 € 'dan itibaren
24/11/19

4 Swiss Crown ile Noel Pazarları Ve Romantik Ren Nehri 3 Ülke

899 € 'dan itibaren
27/06/19

4 Swiss Crown ile Ren Main Nehri 4 Gece

899 € 'dan itibaren
27/06/19

4 Swiss Crown ile Ren Main Nehri 4 Gece

699 € 'dan itibaren
24/11/19

4 Swıss Crown İle Noel Pazarları Ve Romantik Ren Nehri 3 Ülke

699 € 'dan itibaren
24/11/19

4 Swıss Crown İle Noel Pazarları Ve Romantik Ren Nehri 3 Ülke

1.590 € 'dan itibaren
24/04/19

5 CruceVita ile Romantik Ren ve Lale Zamanları

999 € 'dan itibaren
28/10/19

5 DLX Nicko Vision ile Cumhuriyet Bayraminda Tuna Nehri Orta Avrupa

699 € 'dan itibaren
28/10/19

5 DLX Nicko Vision ile Cumhuriyet Bayramında Tuna Nehri Orta Avrupa

1.590 € 'dan itibaren
17/07/19

5 MPS Crucevita ile Romantik Ren Turu

1.699 ₺ 'dan itibaren
10/06/19

ADA BEACH HOTEL

1.896 € 'dan itibaren
08/01/20

ADALAR ÜLKESİ FİLİPİNLER

2.696 € 'dan itibaren
25/12/19

Adalar Ülkesi Filipinler

429 € 'dan itibaren
22/06/19

Adım Adım Ukrayna

399 € 'dan itibaren
11/11/19

Almanya Polonya

399 € 'dan itibaren
04/11/19

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke

549 € 'dan itibaren
10/08/19

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Kurban Bayramı Fırsatı

3.900 ₺ 'dan itibaren
19/07/19

Amalfi Tatili

2.299 € 'dan itibaren
02/06/19

Amaserena ile Romantik Ren Nehri 4 Ulke

379 € 'dan itibaren
10/10/19

Amsterdam

349 € 'dan itibaren
12/07/19

Arnavutluk Makedonya Kosova

449 € 'dan itibaren
15/07/19

Avrupa Karması

5.896 € 'dan itibaren
20/12/19

Avustralya Yeni Zelanda (Yılbaşı) 1 TAM 1 YARIM

499 € 'dan itibaren
19/09/19

BENELUX PARİS 3

349 € 'dan itibaren
17/04/19

BILBAO MADRID

499 € 'dan itibaren
10/05/19

Bangkok Pattaya

799 € 'dan itibaren
11/08/19

Bangkok Pattaya Phuket

499 € 'dan itibaren
10/05/19

Bangkok Pattaya 3 // 7 Ekstra Tur Aksam Yemekleri Dahil 6 GECE

499 € 'dan itibaren
10/05/19

Bangkok Pattaya 4 // 7 Ekstra Tur Aksam Yemekleri Dahil 6 GECE

599 € 'dan itibaren
23/11/19

Bangkok Phuket

999 € 'dan itibaren
10/05/19

Bangkok Phuket Singapur

549 € 'dan itibaren
14/06/19

Basklar Güney Fransa

546 € 'dan itibaren
17/05/19

Bavyera Alsace

699 € 'dan itibaren
25/08/19

Baştan Başa Rusya

299 € 'dan itibaren
21/06/19

Belgrad

399 € 'dan itibaren
23/11/19

Benelux Paris

2.796 € 'dan itibaren
20/09/19

Bir Başka Amerika 1 TAM 1 YARIM

549 € 'dan itibaren
11/08/19

Bir Başka İtalya

1.196 € 'dan itibaren
20/11/19

Biscay Körfezi Hazineleri

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Bosna Hersek Sırbistan

1.996 € 'dan itibaren
06/11/19

Brezilya Arjantin Paraguay

1.896 € 'dan itibaren
13/09/19

Brezilya Arjantin PROMO

2.396 € 'dan itibaren
20/11/19

Brezilya Arjantin THY

329 € 'dan itibaren
01/11/19

Budapeşte Viyana Prag

499 € 'dan itibaren
11/08/19

Budva Turu

399 € 'dan itibaren
11/11/19

BÜYÜK İSPANYA 3

449 € 'dan itibaren
13/07/19

Büyük Balkanlar

449 € 'dan itibaren
13/07/19

Büyük Balkanlar Turu THY 3-4 Oteller

449 € 'dan itibaren
13/07/19

Büyük Balkanlar Turu THY Tiran Gidis 3-4 Oteller

5.396 € 'dan itibaren
03/06/19

Büyük Güney Amerika 1 TAM 1 YARIM

399 € 'dan itibaren
06/05/19

Büyük Orta Avrupa

649 € 'dan itibaren
12/05/19

Büyük Orta Avrupa ve Muhteşem Göller

449 € 'dan itibaren
10/08/19

Büyük ve Güney İtalya

1.299 € 'dan itibaren
30/05/19

Büyük İskandinavya ve Fiyordlar

399 € 'dan itibaren
11/11/19

Büyük İspanya

349 € 'dan itibaren
23/11/19

Büyük İtalya

6.300 ₺ 'dan itibaren
10/08/19

Büyülü Zanzibar

6.300 ₺ 'dan itibaren
10/08/19

Büyülü Zanzibar

3.940 ₺ 'dan itibaren
03/10/19

CONCORDE HOTEL UÇAKLI PAKET

1.069 € 'dan itibaren
14/09/19

COSTA FORTUNA ile BATI AKDENİZ II

599 € 'dan itibaren
15/05/19

Casablanca Marrakech

6.400 ₺ 'dan itibaren
08/11/19

Celebrity Equinox ile Doğu Karayipler

2.860 € 'dan itibaren
22/11/19

Celebrity Millennium ile Büyülü Uzak Doğu

9.600 ₺ 'dan itibaren
25/05/19

Combo Amerika THY

4.900 ₺ 'dan itibaren
16/05/20

Costa Fascinosa ile Norveç Fiyortları Turu

5.600 ₺ 'dan itibaren
26/05/19

Costa Fascinosa İle İbizalı Akdeniz

7.900 ₺ 'dan itibaren
06/07/19

Costa Favolosa ile Norveç Fiyortları

5.200 ₺ 'dan itibaren
31/10/19

Costa Favolosa İle Akdeniz Portekiz Turu

2.806 € 'dan itibaren
04/05/19

Costa Favolosa İle Egzotik Akdeniz Turu

7.900 ₺ 'dan itibaren
20/01/20

Costa Fortuna ile Singapur Malezya TaylandTuru

6.900 ₺ 'dan itibaren
02/12/19

Costa Fortuna ile Singapur Tayland Kamboçya Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
02/12/19

Costa Fortuna ile Singapur Tayland KamboçyaTuru

8.900 ₺ 'dan itibaren
09/03/20

Costa Fortuna ile Singapur Vietnam Tayland Kamboçya Turu

3.900 ₺ 'dan itibaren
26/04/19

Costa Fortuna İle Akdeniz Fırsatı

3.900 ₺ 'dan itibaren
30/05/20

Costa Magica İle Baltık Başkentleri

1.596 € 'dan itibaren
02/05/19

Costa NeoRomantica ile Bir Başka Japonya

8.500 ₺ 'dan itibaren
25/05/19

Costa Pacifica İle Muhteşem Avrupa Durakları

3.496 € 'dan itibaren
12/04/19

Costa Venezia ile Yeni Dunya Turu

5.900 ₺ 'dan itibaren
23/11/19

Costa Victoria Maldivler Hindistan Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
01/11/19

Costa Victoria Maldivler Srilanka Hindistan Turu

1.290 € 'dan itibaren
24/04/19

Crucestar ile Tuna Boyları

1.390 € 'dan itibaren
22/05/19

Crucestar ile Tuna İncileri

299 € 'dan itibaren
03/05/19

Dubai

4.125 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

ELEXUS UÇAKLI PAKET Deluxe Oda

4.125 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

ELEXUS UÇAKLI PAKET Standart Oda

849 € 'dan itibaren
24/07/19

Egzotik Uzakdoğu

849 € 'dan itibaren
24/07/19

Egzotik Uzakdoğu 4 Oteller (SQ BKK

349 € 'dan itibaren
21/11/19

Endülüs

799 € 'dan itibaren
22/06/19

Endülüs Fas

349 € 'dan itibaren
30/10/19

Espresso İtalya

8.900 ₺ 'dan itibaren
26/08/19

Express Amerika THY

799 € 'dan itibaren
22/06/19

Fas Endülüs

749 € 'dan itibaren
06/07/19

Fas Kraliyet Şehirleri

1.696 € 'dan itibaren
29/05/19

Güney Afrika

399 € 'dan itibaren
04/10/19

Güney İtalya

399 € 'dan itibaren
21/11/19

Güney İtalya Sicilya

996 € 'dan itibaren
20/10/19

Heidinin Köyleri

1.996 € 'dan itibaren
18/05/19

Hindistan Nepal

1.296 € 'dan itibaren
15/07/19

Hindistan Altın Üçgen

9.800 ₺ 'dan itibaren
18/05/19

Houston Dallas New Orleans

6.200 ₺ 'dan itibaren
08/11/19

Independence of the Seas ile Batı Karayipler

6.200 ₺ 'dan itibaren
08/11/19

Independence of the Seas ile Batı Karayipler

2.696 € 'dan itibaren
20/10/19

Japonya Kore

2.596 € 'dan itibaren
17/05/19

Japonya Kore Promosyon

3.950 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

KAYA ARTEMIS UÇAKLI PAKET Standard Oda

3.950 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

KAYA ARTEMIS UÇAKLI PAKET Standart Oda

3.950 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

KAYA ARTEMIS UÇAKLI PAKET Villa Oda

5.590 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

KAYA PLAZZO UÇAKLI PAKET Deluxe Deniz Manz.

5.590 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

KAYA PLAZZO UÇAKLI PAKET Deluxe Kara Manz.

5.590 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

KAYA PLAZZO UÇAKLI PAKET Superior Oda

1.796 € 'dan itibaren
10/11/19

Kanada Turu

349 € 'dan itibaren
04/11/19

Klasik İtalya

1.596 € 'dan itibaren
11/09/19

Küba Turu AF

1.296 € 'dan itibaren
23/09/19

Küba Turu THY

2.396 € 'dan itibaren
19/05/19

Kırgızistan Kazakistan Özbekistan

3.385 ₺ 'dan itibaren
10/06/19

LORD PALACE UÇAKLI PAKET

1.899 € 'dan itibaren
08/08/19

La Belle De Cadix ile Endülüsün Kalbine Yolculuk Guadalquivir Nehri

449 € 'dan itibaren
26/09/19

Lizbon Porto

549 € 'dan itibaren
18/07/19

Londra

7.500 ₺ 'dan itibaren
20/01/20

Los Angeles Las Vegas New York THY

6.100 ₺ 'dan itibaren
19/11/19

Los Angeles Las Vegas AF

7.000 ₺ 'dan itibaren
24/06/19

Los Angeles Las Vegas THY

999 € 'dan itibaren
04/06/19

M/S Dnieper Princess Gemisi ile Dinyeper Nehri

1.499 € 'dan itibaren
20/07/19

M/S RUBLEV GEMİSİ İLE VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER

1.249 € 'dan itibaren
12/05/19

M/S RUBLEV GEMİSİ İLE VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER 8 Gece

1.459 € 'dan itibaren
09/08/19

M/S RUBLEV GEMİSİ İLE VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER 9 Gece

299 € 'dan itibaren
17/04/19

MADRID BILBAO

2.779 ₺ 'dan itibaren
10/06/19

MALPAS HOTEL DENİZ MANZARALI

2.779 ₺ 'dan itibaren
10/06/19

MALPAS HOTEL KARA MANZARALI

2.779 ₺ 'dan itibaren
10/06/19

MALPAS HOTEL UÇAKLI PAKET

1.796 € 'dan itibaren
02/07/19

MEKSİKA CANCUN KÜBA

2.970 ₺ 'dan itibaren
03/10/19

MERIT PARK HOTEL UÇAKLI PAKET

5.200 ₺ 'dan itibaren
12/01/20

MIAMI ORLANDO

1.890 € 'dan itibaren
11/06/19

MS Chernishevsky ile Volga Beyaz Geceler

1.790 € 'dan itibaren
13/07/19

MS Chernishevsky ile Volga Volga

1.890 € 'dan itibaren
11/06/19

MS Chernyshevsky ile Volga Beyaz Geceler

1.390 € 'dan itibaren
09/04/19

MS CruceBelle ile Hollanda ve Belçika Kanalları

1.390 € 'dan itibaren
25/09/19

MS CruceBelle ile Romantik Ren Turu

1.390 € 'dan itibaren
25/09/19

MS Crucebelle ile Romantik Ren Turu

1.990 € 'dan itibaren
22/09/19

MS Crucelake ile Volga Beyaz Geceler

1.290 € 'dan itibaren
24/04/19

MS Crucestar ile Tuna Boyları

1.690 € 'dan itibaren
18/06/19

MS Shashkov ile Volga Beyaz Geceler

1.490 € 'dan itibaren
20/07/19

MS Shashkov ile Volga Volga

3.106 € 'dan itibaren
14/07/19

MSC Meraviglia İle Norveç Fiyortları Turu

5.900 ₺ 'dan itibaren
22/08/19

Majesty Of The Seas İle Miami Küba Karayipler Turu

6.900 ₺ 'dan itibaren
31/05/19

Maldivler Fun Island Beach Front Room Tam Pansiyon

6.900 ₺ 'dan itibaren
31/05/19

Maldivler Paradise Island Beach Bungalow Yarım Pansiyon

499 € 'dan itibaren
07/09/19

Malta Sicilya

599 € 'dan itibaren
15/05/19

Marrakech Casablanca

6.900 ₺ 'dan itibaren
07/05/19

Meksika Taxco Acapulco

9.900 ₺ 'dan itibaren
18/10/19

Miami Havana Turu

9.900 ₺ 'dan itibaren
18/10/19

Miami Havana Turu 1 TAM 1 YARIM

9.900 ₺ 'dan itibaren
18/10/19

Miami Havana Turu 1 TAM 1YARIM

7.900 ₺ 'dan itibaren
21/07/19

Miami Las Vegas Los Angeles THY

5.900 ₺ 'dan itibaren
01/06/19

Miami New York AF

5.900 ₺ 'dan itibaren
15/01/20

Miami Newyork

8.900 ₺ 'dan itibaren
21/09/19

Miami Orlando Newyork

7.900 ₺ 'dan itibaren
21/07/19

Miami Las Vegas Los Angeles THY

7.900 ₺ 'dan itibaren
21/07/19

Miami Las vegas Los Angeles THY

4.900 ₺ 'dan itibaren
17/09/19

Miami Tatili AF

1.296 € 'dan itibaren
02/06/19

Mozartın Avrupa Köyleri Turlar Dahil

6.900 ₺ 'dan itibaren
19/05/19

Msc Armonia İle Miami Honduras Meksika Küba Turu

7.400 ₺ 'dan itibaren
13/10/19

Msc Armonia İle Miami Jamaica Cayman Adaları Meksika Küba Turu

1.000 € 'dan itibaren
13/10/19

Msc Divina İle Akdeniz

820 € 'dan itibaren
06/10/19

Msc Fantasia İle Akdeniz

1.009 € 'dan itibaren
14/07/19

Msc Magnifica ile Akdeniz

5.900 ₺ 'dan itibaren
11/05/19

Msc Meraviglia İle Baltık Başkentleri

8.900 ₺ 'dan itibaren
25/11/19

Msc Opera İle Küba Karayipler Turu

877 € 'dan itibaren
19/09/19

Msc Poesia ile Kuzey Avrupa Akdeniz

1.399 € 'dan itibaren
02/06/19

Msc Poesia İle Baltık Başkentleri

1.223 € 'dan itibaren
06/06/19

Msc Preziosa İle Norveç Fiyortları

6.900 ₺ 'dan itibaren
03/01/20

Msc Seaside İle Mayaların İzinde Denizin Üstünde TL Keyfi İle

5.900 ₺ 'dan itibaren
24/05/19

Msc Seaside İle Miami Porto Rico Karayipler Turu

5.900 ₺ 'dan itibaren
24/05/19

Msc Seaside İle Miami Bahamalar Porto Rico Turu

1.696 € 'dan itibaren
04/09/19

Muhteşem Endonezya

596 € 'dan itibaren
29/12/19

Münih Salzburg Turu Neuschwanstein Şatosu Turu Dahil!

3.480 ₺ 'dan itibaren
03/10/19

NUHUN GEMISI UÇAKLI PAKET Deluxe 1

3.480 ₺ 'dan itibaren
03/10/19

NUHUN GEMISI UÇAKLI PAKET Deluxe 2

3.480 ₺ 'dan itibaren
03/10/19

NUHUN GEMISI UÇAKLI PAKET Villa Oda

8.500 ₺ 'dan itibaren
02/06/19

New York Atlantik City Washington

5.500 ₺ 'dan itibaren
13/11/19

New York Air France

5.500 ₺ 'dan itibaren
13/11/19

New York Firsati AF

5.900 ₺ 'dan itibaren
13/10/19

New York Firsati THY

5.900 ₺ 'dan itibaren
15/01/20

New York Miami

5.900 ₺ 'dan itibaren
15/01/20

New York Miami Son 5 Kisi!

5.900 ₺ 'dan itibaren
15/01/20

New York Miami Son 5 Kişi!

3.900 ₺ 'dan itibaren
24/06/19

Nice Marsilya

5.900 ₺ 'dan itibaren
31/05/19

Ortçağdan Günümüze Toskana Vadisi TÜM TURLAR DAHİL!

3.590 € 'dan itibaren
08/08/19

Ovation Of The Seas İle Alaska

4.450 ₺ 'dan itibaren
23/06/19

PHUKET TATILI SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB. / HYATT REGENCY PHUKET RESORT 5 VB.

4.450 ₺ 'dan itibaren
23/06/19

PHUKET TATİLİ

4.450 ₺ 'dan itibaren
23/06/19

PHUKET TATİLİ SWISSOTEL RESORT PHUKET PATONG BEACH 5 VB. / HYATT REGENCY PHUKET RESORT 5 VB.

399 € 'dan itibaren
03/10/19

Paris

549 € 'dan itibaren
28/06/19

Paris Disneyland

3.696 € 'dan itibaren
07/10/19

Peru Bolivya Şili 1 TAM 1 YARIM

599 € 'dan itibaren
23/11/19

Phuket Bangkok

449 € 'dan itibaren
23/11/19

Portekiz Endülüs

449 € 'dan itibaren
26/09/19

Porto Lizbon

299 € 'dan itibaren
16/05/19

Prag

329 € 'dan itibaren
22/11/19

Prag Viyana Budapeşte

3.500 ₺ 'dan itibaren
06/05/19

Pullman Sovereign ile Akdeniz Barselona

6.900 ₺ 'dan itibaren
15/09/19

Pullman Zenith ile Fas Portekiz IbizaTuru

6.900 ₺ 'dan itibaren
26/04/19

Pullman Zenith ile Portekiz İspanya İngiltere Fransa Hollanda

5.900 ₺ 'dan itibaren
04/05/19

Pullman Zenith İle Baltık Başkentleri

5.900 ₺ 'dan itibaren
18/05/19

Pullman Zenith İle Norveç Fiyortları

8.900 ₺ 'dan itibaren
06/07/19

Pulman Zenith ile Dünyanın Tepesine Rüya Yolculuk Dış Kabin

8.900 ₺ 'dan itibaren
06/07/19

Pulman Zenith ile Dünyanın Tepesine Rüya Yolculuk İç Kabin

6.500 ₺ 'dan itibaren
02/11/19

RCCL Allure of the seas ile Batı Karayipler

6.200 ₺ 'dan itibaren
28/09/19

RCCL Allure of the seas ile Doğu Karayipler

2.996 € 'dan itibaren
19/11/19

RCCL Celebrity Eclipse ile Güney Amerika

3.096 € 'dan itibaren
05/12/19

RCCL Celebrity Eclipse ile Vizesiz Güney Amerika

7.900 ₺ 'dan itibaren
15/05/19

RCCL Empress Of The Seas İle Miami Küba Turu

8.900 ₺ 'dan itibaren
26/07/19

RCCL Empress Of The Seas İle Miami Meksika Küba Turu

1.296 € 'dan itibaren
11/08/19

RCCL Jewel of the Seas ile Akdeniz İncileri

2.490 € 'dan itibaren
11/07/19

RCCL Voyager of the seas ile Vizesiz Japonya Kıyıları

1.969 ₺ 'dan itibaren
10/06/19

RIVERSIDE GARDEN UÇAKLI PAKET RIVERSIDE GARDEN UÇAKLI PAKET

299 € 'dan itibaren
08/11/19

Roma

2.900 ₺ 'dan itibaren
18/07/19

RİMİNİ TATİLİ

2.615 ₺ 'dan itibaren
16/09/19

SALAMIS BAY UÇAKLI PAKET

5.900 ₺ 'dan itibaren
16/11/19

San Francisco Las Vegas Los Angeles Air France

6.500 ₺ 'dan itibaren
19/05/19

San Francisco Las Vegas Los Angeles THY

349 € 'dan itibaren
11/08/19

Saraybosna

399 € 'dan itibaren
17/05/19

Sicilya

546 € 'dan itibaren
04/06/19

Strasbourg Colmar

8.400 ₺ 'dan itibaren
13/09/19

Symphony of the Seas ile Batı Karayipler

399 € 'dan itibaren
05/06/19

Sırbistan Bosna Hersek

2.650 ₺ 'dan itibaren
10/06/19

THE SAVOY PALACE UÇAKLI PAKET

2.500 ₺ 'dan itibaren
03/09/19

TUNUS TATİLİ

2.210 ₺ 'dan itibaren
04/09/19

VUNI PALACE UÇAKLI PAKET Standart Oda

1.196 € 'dan itibaren
20/09/19

Van Goghun Avrupa Köyleri

6.900 ₺ 'dan itibaren
29/05/19

Vanilya Adası Mauritius THY

399 € 'dan itibaren
26/10/19

Venedik

2.196 € 'dan itibaren
08/08/19

Vietnam Kamboçya

399 € 'dan itibaren
27/08/19

Viyana Budapeşte

429 € 'dan itibaren
09/06/19

Viyana Prag Budapeşte

6.900 ₺ 'dan itibaren
09/06/19

Voyager Of The Seas İle Singapur Malezya Tayland Hong Kong Turu

796 € 'dan itibaren
28/12/19

Yılbaşında Avrupa Masalı

896 € 'dan itibaren
30/12/19

Yılbaşında Lizbon Porto TÜM TURLAR DAHİL!

999 € 'dan itibaren
20/07/19

ispanya Portekiz Fas / TK / 3

2.596 € 'dan itibaren
28/05/19

Çin Yangtze

2.196 € 'dan itibaren
04/06/19

Çin Turu

799 € 'dan itibaren
17/05/19

İskandinavya

349 € 'dan itibaren
17/04/19

İspanya Portekiz

399 € 'dan itibaren
25/11/19

İspanya Krallığı

299 € 'dan itibaren
13/11/19

İtalya Fransa